Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

nemam pojma

Pa ni ja. Samo kazem da ne mogu da krivim mladica, bez obzira da li je jurio za novcem ili mu se jednostavno smucilo od svega.

 

A i novac je za ljude.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bolje da sedi kuci i zivi od dzeparca roditelja nego da igra namestene utakmice. Da.

Pa utakmice se i namestaju da bi se progurali igraci, 3 boda je samo slag na tortu

Link to comment

Bolje da sedi kuci i zivi od dzeparca roditelja nego da igra namestene utakmice. Da.

 

Igao je i Zivkovic te utakmice pa ne vidim da mu je nesto falilo. Jbg namestene tekme su nesto sto je rasprostranjeno u nasoj ligi od nizih nivoa pa do vrha. A po tvojoj logici najbolje da pika fudbalicu sa drugarima ispred zgrade i u balonu dok ga ne primeti neki skaut van Srbije.

 

Kao sto rece ansver, nisu sve namestene a uz to ti se pruza i prilika da se pokazes u Evropi i u Reprezentaciji. Alternativa da u godinama kada se najvise fudbalski razvijas sedis kuci sa tatom i krckas menadzerske pare mi ne izgleda previse pametna.

Edited by *edited by mod
Link to comment

naravno da je bolje za razvoj mladih igrača da igraju ovde barem do 20 god. gde će ih gurati u prvi tim i opraštatipočetničke greške i bubice u glavi

- šta mislite kako bi prošao 1 ninković da je sa 18 otišao preko grane, do sada bi već dobio šut kartu i vratio se u domaći fudbal kao onaj što imitira ronalda a koji je važio za najvećeg talenta u generaciji

Link to comment

Bolje da sedi kuci i zivi od dzeparca roditelja nego da igra namestene utakmice. Da.

razumem šta želiš da kažeš, ali ako (čovek) dete reši da mu fudbal bude zanimanje onda treba da ga igra. u suprotnom može da sedi kući sa ortacima i pika pes ili fifu ne gubi ništa. pantić je propustio jednu sezonu, što u tom uzrastu može da bude mnogo, naprimer ako se uporedi sa vršnjakom živkovićem. iskustvo koje bi stekao je ono što ga izdvaja i daje mu prednost od vršnjaka u viteseu ili čelziju. liga je takva kakva je, on bi za ovo vreme napabirčio još dvadesetak utakmica, bio bi u startnih 11, igrao bi pod imperativom pobede, bio bi centralni igrač. to je ono što mu je promaklo, a što neće dobiti u holandiji, nešto drugo hoće, ovo ne. samo je trebao da izvuče maksimum iz valjanja po blatu u jsl.

 

edit

možda i glavni problem u celoj priči nije pantić, već onaj koji je tu odluku doneo umesto njega

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

pantaru na stranu, protiv jagodine starter će biti fabrisio, vulićević na tribinama, brašnjavi i medžik na klupi preventive radi

cenim da će umesto njih starteri biti ringla™ i lukić, a na rb bandalovski ako uopšte računa na njega

Link to comment

 

 

„Potpisao sam za Čelsi, igraću u Viteseu prvu godinu i srećan sam zbog toga, jer se radi o velikim klubovima i ispunjenju nekih dečačkih snova. Sa druge strane nisam srećan što se sve onako završilo sa Partizanom. Znam da će mnogi vređati po forumima i u komentarima, misleći da sam neiskren, ali oni koji me bolje poznaju znaju da za mene postoji samo jedan klub – Partizan i tako će biti zauvek. Nisam jedini krivac zbog krajnjeg epiloga i to će vreme pokazati... Zahvalan sam ’crno-belima’ na svemu, zahvalan i trenerima, koji su me učili fudbalu, posebno Iliji Zavišiću. Mojim prijateljima i saigračima želim plasman u Ligu šamiona i novu titulu prvaka, bodriću ih svakodnevno“, rekao je Danilo Pantić za „Sport“.

 

 

Kad suzu nisam pustio.

Link to comment

Bolje da sedi kuci i zivi od dzeparca roditelja nego da igra namestene utakmice. Da.

 

A mogao je i da igra protiv Totenhema i Bešiktaša i da možda bude prvak sveta sa ostalim budalama koji igraju nameštene utakmice. Ali neka, ispraviće to ViteseTM.

Link to comment

A mogao je i da igra protiv Totenhema i Bešiktaša i da možda bude prvak sveta sa ostalim budalama koji igraju nameštene utakmice. Ali neka, ispraviće to ViteseTM.

 

Jbg ipak je imao taj neki decacki san da zaigra u Viteseu.

Link to comment

Jos kaze Vitese veliki klub, ja bacio pogled na wiki, kazu bili su zaista mocni, pet puta  drugi u elitnoj diviziji. Poslednji put doduse u vreme kolubarske bitke. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...