Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma koga briga za to, mi smo iz toga izasli  :nobles:  :D  Inece , ove reportaze sa gostovanja sto radi SOS su sasvim ok, odnosno jedino sto vredi na toj televiziji ..

 

edit: Evo gledam opet delove utakmice, lopte sto deli andrija su stvarno  :ziga:  Po meni, on treba da nosi desetku!

Edited by Geo
Link to comment

Ocekivano.

ko ga jebe, nek broji šoldeu u viteseu. ne deluje mi kao neko ko će se domoći stamford bridža. mnogo veći potencijali nisu prošli, voleo bih da grešim.

Link to comment

pantara u čelziju(viteseu)

putuj igumane, ne brini za manastir

I provedi što više godina u Viteseu, još bolje u nekom Willemu II ili Go Ahead Eaglesima.

Link to comment

gde god da ih provede nek mu je sa srećom. samo mislim da nije potencijal za jedan od najboljih klubova u evropi.

no videćemo

Link to comment

Kakvi najbolji klubovi, on ce ostati u Holandiji i tamo ce zivotariti, Propustio je godinu dana fudbala, u njegovom uzrastu to je mnogo

Edited by Milosh76
Link to comment

imao je par ozbiljnih kikseva u nedugoj karijeri do sada

sve to može da se vrati, duga je karijera pred njim. al te koji su ga savetovali do sad trebao bi da promeni

Link to comment

otisao prerano.....nista nije uradio ovde, niti pokazao neku zelju.....sanse za uspeh teze nuli.....ne bi me cudilo da "pojaca" Rad, Ofku ili Vozdovac za koju godinu.

 

naravno, moguce je da gresimo, ali zaista ne deluje kao da mu se smesi neka karijera.

Edited by Ted
Link to comment

Kakvi najbolji klubovi, on ce ostati u Holandiji i tamo ce zivotariti, Propustio je godinu dana fudbala, u njegovom uzrastu to je mnogo

+1

 

I meni deluje da se zajebao. Hajde da je neki ekstra talenat, medjutim zadnju godinu stoje igrao u partizanu deluje mi da je zivkovic mnogo vise pokazao. Bolje bi mu bilo da je potpisao kakav-takav ugovor sa partizanon. No uostalom videcemo, mozda decko eksplodira u holandiji, nikad se ne zna..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...