Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

odgledao sam nekako (uz seckanje strima) steaua - trencin. napadaci su im dosta brzi ali odbrana im je na nivou cirkovica i ostojica. golman im takodje ne uliva poverenje. tako da nismo bez sansi ali moramo tamo postici gol. jedino sa tim golom ima nade da cemo ih izbaciti...pa makar bio poraz od 2:1.

 

ako nas pobede sa 2:0 ili vise, cao djaci...sad da vidimo sta ce milinkovic da smisli. obavezno u jagodini mora da igra dornelas, ja u onog cirkovica nemam poverenja. on ce nam biti najslabija karika.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

niko da pomene medžika kod one akcije gore okačene. dva milimetarska pasa, oba odigrana na prvu, drugi u maniru kapetana ilića. c c c c c.

 

nego videh preko ls-a da je steaua menjala već od 19. minuta, a drugu izmenu imala u 35om. jel su krenuli lako ćemo pa kad su primili dva komada rešili da se uozbilje ili su u pitanju povrede? kod golova im je odbrana delovala kao da su joj okosnice ostoja-vranjanac. navodno su tu tanki, a danas sam video negde na tw da ih je napustio i srđan lukin koji je otišao u temišvar, pa su sada ostali sa ovom dvojicom. ili će da dovedu nekog uskoro ili koriste našu oprobanu taktiku, da prođemo ove pa da kupujemo.

 

biće teško.  

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

niko da pomene medžika kod one akcije gore okačene. dva milimetarska pasa, oba odigrana na prvu, drugi u maniru kapetana ilića. c c c c c.

 

nego videh preko ls-a da je steaua menjala već od 19. minuta, a drugu izmenu imala u 35om. jel su krenuli lako ćemo pa kad su primili dva komada rešili da se uozbilje ili su u pitanju povrede? kod golova im je odbrana delovala kao da su joj okosnice ostoja-vranjanac. navodno su tu tanki, a danas sam video negde na tw da ih je napustio i srđan lukin koji je otišao u temišvar, pa su sada ostali sa ovom dvojicom. ili će da dovedu nekog uskoro ili koriste našu oprobanu taktiku, da prođemo ove pa da kupujemo.

 

biće teško.  

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...