Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Ako prodjete Steauu i ispadnete u plej ofu za LS, idete direktno u LE, a ako ispadnete od Steaue, idete u plejof za LE. Znaci 2 sanse za ligaski deo.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako nekoga ne mrzi, neka mi bolduje ili izvuce timove koji imaju bolji UEFA plasman od partizana:

 

16.00 Astana - Maribor (prvi meč 0:1)
20.00 Fola Eš - Dinamo Zagreb (1:1)
20.30 Steaua - Trenčin (2:0)
20.30 Videoton - Nju Sejnts (1:0)
20.45 Dandalk - BATE Borisov (1:2)
20.45 Leh - Sarajevo (2:0)
20.45 Rudar Pljevlja - Karabag (0:0)
21.15 Stjarnan - Seltik (0:2)

Link to comment

u svakom slučaju ne možemo biti nosioci, mislim ni teoretski nemamo šansu, ali to nije bitno. biće još iznenađenja takođe, i to treba računati, bazel ide na leh, salzburg na malme a apoel na makabi. uz to, maribor i dinamo vise već sutra

Link to comment

u svakom slučaju ne možemo biti nosioci, mislim ni teoretski nemamo šansu, ali to nije bitno. biće još iznenađenja takođe, i to treba računati, bazel ide na leh, salzburg na malme a apoel na makabi. uz to, maribor i dinamo vise već sutra

 

Da, to me interesovalo. Dzaba sam razmisljao u tom pravcu. Jebi ga, ako izbacimo ove sa "Liverpul koeficijentom" onda bi trebao da dodje Terzic na stadion JNA i da javno pojede stenogram svoje koferencije za novinare na papiru. :D

Link to comment

Steaua je one tamo sezone uspela i Celzi da sesne, tamo pre desetak godina su igrali i polufinale kupa UEFA, ali to se vise ne racuna u koeficijent, totalno druga dimenzija u odnosu na TSL. :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...