Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

dobro smo igrali pogotovu u prostor™, sad koliko je to do lošeg protivnika, koliko je do nas videćemo u bukureštu.

svi bili dobri.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imali smo nekoliko jako lepih akcija, drugi gol, dupli  pas sa Zivkarom i ubacivanje Abua, pa onda isti akteri koji minut kasnije, i babo je dao odlicnu loptu kad je golaman skinuo...

Sad ispadali su i gruzijci naivno malo i to stoji. Nasa odbrana ne uliva poverenje, pravi test ce biti rumunji, jer je simpaticna dila sto gori, tu negde rang osrednjeg toleligasa. 

Link to comment

Ja sam bio nesto ubedjen da je Balazic za ono povlacenje gruzina u kontri u bgu dobio zuti. Jos bolje ako gresim, sto je sasvim moguce, jer sam shodno tradiciji pio nekog vruceg vinjaka pre te utakmice. 

 

mislim da je Balažic dobio žuti protiv Metalca, onako bzvz. pred kraj kad smo vodili 3-0.

 

nisam mogao da gledam/slušam, drndao sam po telefonu a i net me nešto jebao. nisam ni sumnjao, jedino sam se malo uplašio kad smo poveli 2-0 da ne primimo na brzaka 6 komada, oće to   :)

Edited by Ted
Link to comment

Nije bilo loše. Ovi su ekipa očito skromnog kvaliteta, ali smo znali da se mučimo mnogo više i sa lošijim timovima. Za dve utakmice su nam napravili jedan, dva problema na prekid i još jedan,dva šuta iz daljine koja su bila opasna. I to je sve. Babović je danas bio odličan, Abubukar je za Božinova rekao bih klasa u ovom trenutku, Živković ništa specijalno nije odigrao ali može potezom da reši meč ili da podeli završni pas kao danas par puta. Jevtović solidan igrač ali rekao bih ne mnogo više od toga. Petrović danas ništa nije bio lošiji od Vulićevića, ali nekako se ne osećam sigurno kad ima loptu da ga jebeš. Sada sledi u prvenstvu Dila Jagodina pa da vidimo gde smo onda sa Rumunima.

Link to comment

Iskreno, usro sam se na 2:0 za nas, Dilagorci su imali to u šakama skoro trijes minuta i realno su nas po zakonima fudbala morali satrat.

 

Brašnjo ga opako zabiberi.

Link to comment

Dve pobede bez primljenog gola, bodovi za koeficijent, obezbeđene najmanje četiri evropske utakmice. Renesansa srpskog fudbala je počela.

Link to comment

Nije bilo loše. Ovi su ekipa očito skromnog kvaliteta, ali smo znali da se mučimo mnogo više i sa lošijim timovima. Za dve utakmice su nam napravili jedan, dva problema na prekid i još jedan,dva šuta iz daljine koja su bila opasna. I to je sve. Babović je danas bio odličan, Abubukar je za Božinova rekao bih klasa u ovom trenutku, Živković ništa specijalno nije odigrao ali može potezom da reši meč ili da podeli završni pas kao danas par puta. Jevtović solidan igrač ali rekao bih ne mnogo više od toga. Petrović danas ništa nije bio lošiji od Vulićevića, ali nekako se ne osećam sigurno kad ima loptu da ga jebeš. Sada sledi u prvenstvu Dila Jagodina pa da vidimo gde smo onda sa Rumunima.

petrovic je bio uzasan sem onog slucajnog driblinga pre asistencije. bio je sasvim pristojan na par meceva prosle godine, a onda se ili sam istripovao (ili mu je neko pomogao u tome) da je napadac. mnooogo davi loptu i prosto je neverovatno da mu niko iz struke nije obratio paznju na ovo.

apropo carinjenja lopte, pozitivno iznenadjenje - babovic - da li je moguce da je konacno skapirao neke stvari?

Link to comment

petrovic je bio uzasan sem onog slucajnog driblinga pre asistencije. bio je sasvim pristojan na par meceva prosle godine, a onda se ili sam istripovao (ili mu je neko pomogao u tome) da je napadac. mnooogo davi loptu i prosto je neverovatno da mu niko iz struke nije obratio paznju na ovo.

apropo carinjenja lopte, pozitivno iznenadjenje - babovic - da li je moguce da je konacno skapirao neke stvari?

+1

 

Meni samo nije jasno kako se zvezda tako lako razisla sa oumaruom? kakve su to tragicne greske uprave. Kleo pa oumaru...pa uprave su zasluzile linch od svojih navijacha :D

Link to comment

petrovic je bio uzasan sem onog slucajnog driblinga pre asistencije. bio je sasvim pristojan na par meceva prosle godine, a onda se ili sam istripovao (ili mu je neko pomogao u tome) da je napadac. mnooogo davi loptu i prosto je neverovatno da mu niko iz struke nije obratio paznju na ovo.

apropo carinjenja lopte, pozitivno iznenadjenje - babovic - da li je moguce da je konacno skapirao neke stvari?

 

e jebiga sad slučajni dribling. bio je solidan. ništa specijalno ali nije bio baš rupa. kažem, ništa gori nije bio od vulićevića koji je odigrao prvo poluvreme u bg dobro a onda podbacio u drugom a i danas je imao par otvaranja kontri protivniku. ne sumnjam da će to doći na mesto. neće petrović verovatno igrati ovako ofanzivno protiv steaue ili ozbiljnijih ekipa. božinov mi je veliki upitnik, možda i igrač od koga će nam zavisiti prolaz ako ostali budu na očekivanom nivou

Link to comment

+1

 

Meni samo nije jasno kako se zvezda tako lako razisla sa oumaruom? kakve su to tragicne greske uprave. Kleo pa oumaru...pa uprave su zasluzile linch od svojih navijacha :D

Kleu je istekao ugovor o pozajmici, mi nismo imali para da ga otkupimo , preuzela ga je agencija koja je i imala vlasnistvo nad njim i prodala ga vama.

 

Oumaru i tako nije igrao mnogo kod nas(2009 godine)|, pa je otisao u OFK , pa u Vosu gde je i sazreo kao igrac...

Edited by Milosh76
Link to comment

e jebiga sad slučajni dribling. bio je solidan. ništa specijalno ali nije bio baš rupa. kažem, ništa gori nije bio od vulićevića koji je odigrao prvo poluvreme u bg dobro a onda podbacio u drugom a i danas je imao par otvaranja kontri protivniku. ne sumnjam da će to doći na mesto. neće petrović verovatno igrati ovako ofanzivno protiv steaue ili ozbiljnijih ekipa. božinov mi je veliki upitnik, možda i igrač od koga će nam zavisiti prolaz ako ostali budu na očekivanom nivou

Pa nije bas tako. Petrovic je pre asistencije imao dve izgubljene lopte posle kojih su usledile dve opasne kontre, pa onda je pokusao da se iskupi u napadu centarsutom koji je, nazalost, otisao u dalji reflektor. Par minuta kasnije je usledila asistencija kroz noge za gol :)

Vulicevic je isto losije igrao odbranu, da ne svaljujemo bas sve na petrovica..

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Kleu je istekao ugovor o pozajmici, mi nismo imali para da ga otkupimo , preuzela ga je agencija koja je i imala vlasnistvo nad njim i prodala ga vama.

 

Oumaru i tako nije igrao mnogo kod nas(2009 godine)|, pa je otisao u OFK , pa u Vosu gde je i sazreo kao igrac...

Eh sad....a za orlandica ima para :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...