Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Ovaj sto su mu skakali po glavi završio sa šipkama i šrafovima u vilici, reče mi jedan obično dobro upućeni grobar u dešavanja u i oko kluba. Kaže i da je drugi tip iz obezbeđenja dobio još veće batine, ali se na snimku to ne vidi. Jbte, kakve scene, užas je blaga reč.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Ovaj sto su mu skakali po glavi završio sa šipkama i šrafovima u vilici, reče mi jedan obično dobro upućeni grobar u dešavanja u i oko kluba. Kaže i da je drugi tip iz obezbeđenja dobio još veće batine, ali se na snimku to ne vidi. Jbte, kakve scene, užas je blaga reč.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

 

a šta je tačno bilo u pitanju, mislim neki konkretniji razlog?

Link to comment

a šta je tačno bilo u pitanju, mislim neki konkretniji razlog?

To ne znam zaista, nisam ni ispitivao, osim što mi je sam ovo ukratko ispričao. Za ovog reče da su ga baš usrali, što se po snimku i moglo pretpostaviti.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment

Nesa slina nema vremena ovim da se bavi. Fokusirao se na dveri...a i to je samo partizan. Da je zvezda pa da se iscima, da se uvuche gazdi u rektum josh bolje.

Link to comment

Nesa slina nema vremena ovim da se bavi. Fokusirao se na dveri...a i to je samo partizan. Da je zvezda pa da se iscima, da se uvuche gazdi u rektum josh bolje.

 

a još se čeka na ispunjenje predizbornog obećanja o hapšenju ubice one pevačice

Link to comment

on i selaković su grobari, možda namerno žmure na 1 oko dok se ne istera glazura i njegova frakcija a klub preuzmu bik i nedići koji će vozdignuti partizan na mesto koje mu pripada tj 1 mesto ^_^

Link to comment

 

 

u ovom trenutku je bitno znati, sestre i braćo grobari, da je samo vera bitna

hristos(partizan) voskrese

Link to comment

Jugoslovenski kurac, a ne americki. Bravo !!!

 

Nego, dajte neki kontekst i imena, ovo je ona kamera sto je snimila ono izivljavanje ? Da li su ti mladici uhapseni uopste ?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...