Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Alo momci ili dečki ipak smo franjevci. Jel se oseca nervoza sutra u ovo doba znat cemo jel ima sanse za playoff Ls ili nema. Ja nisam odavno bio nervozniji jos od Anderlehta i penala.

Link to comment

Alo momci ili dečki ipak smo franjevci. Jel se oseca nervoza sutra u ovo doba znat cemo jel ima sanse za playoff Ls ili nema. Ja nisam odavno bio nervozniji jos od Anderlehta i penala.

sve se urotilo protiv nas i sudbina, danas gosti pokidali sutra će domaćini + nam sude neki holandani koji su vekovni neprijatelji srba i svega srpskog

bićemo jebeni, ružno

:(

 

edit

taj jonatan dolazi u obzir samo ako zalivadimo vulićevića. u suprotnom šta će nam.

kiselo groždje

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Kada imamo defanzivca iz Intera, nema brige za LŠ :cool:

 

edit: a koja je to uopšte kombinacija da neki lik iz Italije trenira sa Partizanom, a ide ko zna gde. Menadžer mu je neko od "naših" ?

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Kada imamo defanzivca iz Intera, nema brige za LŠ :cool:

 

edit: a koja je to uopšte kombinacija da neki lik iz Italije trenira sa Partizanom, a ide ko zna gde. Menadžer mu je neko od "naših" ?

Kruzila je neka netacna informacija da je njegov i dornelasov agent isti. Medjutim to nije tacno. Dzonatanov agent drzi igrace kao sto su mesi i roben a dornelasov je mnogo slabiji. Pretpostavljam da su neke prijateljske veze izmedju agencija u pitanju.

 

Veoma bitna napomena u vezi dzonatana je da, osim sto igra desnog beka, takodje igra i na mestu zadnjeg veznog, a to nam treba ko leba, da ga stavimo pored jevtovica posto nas trener voli da igra sa dva zadnja vezna. :D

 

Za evropu bi nam mnogo znacio..

Edited by BlackGeorge
Link to comment

sve se urotilo protiv nas i sudbina, danas gosti pokidali sutra će domaćini + nam sude neki holandani koji su vekovni neprijatelji srba i svega srpskog

bićemo jebeni, ružno

:(

 

edit

taj jonatan dolazi u obzir samo ako zalivadimo vulićevića. u suprotnom šta će nam.

kiselo groždje

 

Auuu sad sam vido. Jebeni Blom. Pa taj nas mrzi vise od svih drugih. Jos je korumpirana narkomancina, lecice pare od Bekalija, svirace im tri penala. 

Link to comment

Nikad nisam prežalio onaj Dinamo iz Bukurešta u KPK pa se iluzorno nadam da će naši fedajini osvetiti nejač.

 

+1  

 

pamtim taj revans u podgorici kao juce da je bio. mislim da mi je to prva utakmica partizana u evro-kupovima koju sam gledao.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...