Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Prijatno vece na Marakani. Steta sto nije bilo i malo fudbala sa Zvezdine strane.

 

U moru tuge izdvojio bih Andjelkovica. Kakav je to moron. Kako je, jebote, on mogao da igra u ruskoj ligi vise od 8 sekundi?

 

Parkeru bih jebao sve po spisku za konstantno pustanje desnog beka sa igracem manje. Neka ide indolentno govedo gde god.

 

Vukan bi morao pod hitno da ode iz Zvezde da spasi karijeru, a i Zvezdine navijace. Da li je to strah od greske, ne znam, dodavanja su jeziva. Zaista mislim da pola foruma ne bi onako gresilo prilikom pasova.

 

Cvetkovic bas ne zna. Daje sve od sebe, ali veze nema. Ipak, maje iritantan od Andjelkovica.

 

Orlandic :lol: Najvise sam popizdeo kad je lezao minut kao krava i namestao stucnu negde na centru, za to vreme kompletan Kairat krece u napad, Rajkovic brani dve mrtve sanse, a ovaj i dalje zavrce carapu.

 

Katai odlican, sta je njemu trebalo da oprasta one pare Grcima da dodje ovde, ne znam, ali hvala mu. Izraelac dobar dok je imao snage, valjda ce sa Petkovicem to jos bolje izgledati.

 

Rendulic korektan, Vukasin pogubljen, ali mislim da je ubedljivo najbolji stoper Zvezde.

 

Rajko kapiten :ziga:

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

     Ajmo realno. Igrati bukvalno celu utakmicu sa igračem manje protiv ekipe koja iza sebe ima 18 prvenstvenih, pa makar i kazahstanskih, kola a ti jedva da si odmakao od početka priprema je regularan poraz u najavi. Sad je očigledno da je trebao da izvede Orlandića i da ide na 0:0, ali bi bio razapet sasvim sigurno. Primili smo gol iz ofsajda u najgorm trenutku, a drugi kad smo koliko-toliko kontrolisali stvari na terenu i stvorili 2 šanse  (doduše množina je nepotrebna, Katai je sve uradio sam). Ono što je neobjašnjivo je ponašanje Cvetkovića, zašto se, za ime sveta, toliko uvlačio u sredinu a ostavljao kraterčinu na levom boku?! Ajde jednom, ali celu j....u utakmicu. Jovanović je odigrao ka-tas-tro-fal-no, prvo ga je Rijera prošao kao prvače, pa se sramno postavio kod gola, onda ga je lopta udarala u leđa i petu i konačno je zakasnio da napravi ofsajd kod drugog gola. Zašto je izveo Kataija? Nedostatak snage? Od Vereda je izgledao 1000x svežije, dečko je zadnjih 15 minuta prešetao. Mislim da su prevelika očekivanja od Rileta, mali može da bude prosečan igrač i ništa više od toga, ne pričam samo na osnovu današnje utakmice. Okej, Savićević ne može ni toliko. 

+1

Вајс и даље верује у нас. Гроф се није пуно крио.

Link to comment

Dobru su kairaćani, ne zajebavajte, ozbiljna evropska ekipa!

Sa istoka mi delovao kao čist crveni, sad vidim da na snimku deluje dosta blaže....kako god, usrali nam se ljudi u život, sramota da kukamo na sudije.

 

Dobar je grofara, samo ga jebe taj raja

Edit : kako li će ovu bruku da racionalizuju, tvorza i ekipica koja je oduševljeno dočekala grofa Edited by Jozef K.
Link to comment

pobogu boze dal smo pukli od jebenih kazahstanaca kuci 2:0 :isuse:

istripovao sam da je tekma sutra, sad sedoh za komp i imam sta da vidim

posrbica izgleda bio u pravu za bozovica

Link to comment

U ovom trenutku su svetlosnu godinu ispred nas, zreb je bio nemilosrdan. :cry:

Sto je najgore- bice ovo sasvim pristojan tim ove sezone. Mozda i najbolji Zvezdin tim par godina unazad. Za Evropu-too late, ali cemo dominarati Toletovim livadama.

Atmosfera  :Hail: -boles', cigani loodaci 101%.

Link to comment

Pozitivna stvar je što mislim da ćemo ove sezone gledati dobar fudbal, negativna sve ostalo. Negativna ocena Božoviću zbog izbora startera i postavke igre nakon crvenog kartona. Definitivno je morao vaditi Orlandića i da proba da odigra nerešeno iz mnogo razloga (nespremni trebamo da igramo sa 10 igrača u polju protiv tima u jeku sezone, od čega samo dva vezna, oba ofanzivna, Katai trkački upitan, Savićević je muva bez glave). Orlandić na terenu očekivano ništa uradio nije, jer visok centarfor bez tehnike, razumevanja igre ne može ništa protiv para visokih štopera. Ovako smo probali da pariramo u otvorenoj borbi gde oni dolaze do izražaja zbog bolje spremnosti i viška igrača i dobili po nosu. Kairat je puno puta bio okrenut licem prema golu oko šesnaesterca zbog viška igrača u sredini terena. Puno pojedinačnih grešaka u zadnjoj liniji, ali to je i očekivano, jer nismo ni uigrani, niti igrači imaju kvalitet da se nose sa takvom vetrometinom konstantno.

 

Rajković i Katai više nego odlični. Vered ume, ali mora bolje da trči. Puno puta su nas probijali dupliranjem po boku, gde su oba krila kasnila redovno, a bekovi... Jovanović je imao slabo izdanje, mora da nastavi da igra i da se uigrava sa Rendulićem. Pavićević je bivši igrač.

 

Ako odigramo kako i ko treba, ne isključujem da možemo da im bocnemo koji gol u revanšu.

 

Bio sam na treningu u utorak i uvežbavao je ovu postavu ceo trening. Ozbiljan problem imaš kada ti na treningu rezervisti budu bolji od startera. Inače, Matos je pored Kataija na tom treningu bio za klasu bolji od svih, što mi je najveći highlight treninga. Dobar je sa loptom, dribling, trkački sposoban, igra oba pravca. Pravo osveženje za mene. Treniralo je 22 igrača (samo Matos nije bio prijavljen za ovaj dvomeč). Među odabranima, nije bilo Avramovskog, Živkovića, štopera Stojanovića, pridošlice Vieire i suspendovanog Jovovića.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

pogledah akcije i golove

jebiga sad vidim da je revans za 7 dana, da je za dve nedelje, pa da se ponada covek da bi se mogli uigrati i sa par izmena biti nesto konkurentniji, ovko mrka kapa ima da se otvori zvezda tamo i da nam nabiju 5 komada

sta je sa avramovskim? znam da je ovde od nekog od vas koji redovno pratite pominjan kao deo startnih 11, a veceras ga nije bilo ni na klupi

Link to comment

Pozitivna stvar je što mislim da ćemo ove sezone gledati dobar fudbal, negativna sve ostalo. Negativna ocena Božoviću zbog izbora startera i postavke igre nakon crvenog kartona. Definitivno je morao vaditi Orlandića i da proba da odigra nerešeno iz mnogo razloga (nespremni trebamo da igramo sa 10 igrača u polju protiv tima u jeku sezone, od čega samo dva vezna, oba ofanzivna, Katai trkački upitan, Savićević je muva bez glave). Orlandić na terenu očekivano ništa uradio nije, jer visok centarfor bez tehnike, razumevanja igre ne može ništa protiv para visokih štopera. Ovako smo probali da pariramo u otvorenoj borbi gde oni dolaze do izražaja zbog bolje spremnosti i viška igrača i dobili po nosu. Kairat je puno puta bio okrenut licem prema golu oko šesnaesterca zbog viška igrača u sredini terena. Puno pojedinačnih grešaka u zadnjoj liniji, ali to je i očekivano, jer nismo ni uigrani, niti igrači imaju kvalitet da se nose sa takvom vetrometinom konstantno.

 

Rajković i Katai više nego odlični. Vered ume, ali mora bolje da trči. Puno puta su nas probijali dupliranjem po boku, gde su oba krila kasnila redovno, a bekovi... Jovanović je imao slabo izdanje, mora da nastavi da igra i da se uigrava sa Rendulićem. Pavićević je bivši igrač.

 

Ako odigramo kako i ko treba, ne isključujem da možemo da im bocnemo koji gol u revanšu.

 

Bio sam na treningu u utorak i uvežbavao je ovu postavu ceo trening. Ozbiljan problem imaš kada ti na treningu rezervisti budu bolji od startera. Inače, Matos je pored Kataija na tom treningu bio za klasu bolji od svih, što mi je najveći highlight treninga. Dobar je sa loptom, dribling, trkački sposoban, igra oba pravca. Pravo osveženje za mene. Treniralo je 22 igrača (samo Matos nije bio prijavljen za ovaj dvomeč). Među odabranima, nije bilo Avramovskog, Živkovića, štopera Stojanovića, pridošlice Vieire i suspendovanog Jovovića.

:ziga:

Link to comment

posrbice znaci od pojacanja pravo igranja u revansu ima samo izraelac? a ako sam te shvatio ni avramovski nije prijavljen ili on kao starosedeoc moze da se ubaci za revans?

i jos jedno pitanje ako te ne smaram. jel postoji u zvezdi u ovom trenutku (ne racunajuci povredjenog lukovica) igrac koji moze da odigra levog beka, dakle dal levonogi zadnji vezni, levo krilo, desni bek koji je nekad igrao i na drugoj strani? bilo ko,a da nije andjelkovic?

Link to comment

Ove koje sam nabrojao, nisu bili u konkurenciji večeras za tim. Avramovski, štoper Stojanović i Živković su prijavljeni za ovo kolo, ali nisu ušli u uži krug za večerašnji meč. Na treningu su igrala dva tima, večerašnji starteri vs rezervisti. Zvezda ima pod ugovorom još godinu dana Đorđevića koji je i prošle godine bio back-up Anđelkoviću (i meni se više dopao od njega, ali neznatno). Đorđević je igrao za rezerviste.

 

edit. Da, od pojačanja samo Vered može da nastupa. Matos, Vieira i eventualno Ibanez ne mogu.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

pobogu boze dal smo pukli od jebenih kazahstanaca kuci 2:0 :isuse:

Што је најгоре, нисам се нешто ни потресао.

Link to comment

Ove koje sam nabrojao, nisu bili u konkurenciji večeras za tim. Avramovski, štoper Stojanović i Živković su prijavljeni za ovo kolo, ali nisu ušli u uži krug za večerašnji meč. Na treningu su igrala dva tima, večerašnji starteri vs rezervisti. Zvezda ima pod ugovorom još godinu dana Đorđevića koji je i prošle godine bio back-up Anđelkoviću (i meni se više dopao od njega, ali neznatno). Đorđević je igrao za rezerviste.

 

edit. Da, od pojačanja samo Vered može da nastupa. Matos, Vieira i eventualno Ibanez ne mogu.

 

hvala.  meni je svako bolji od andjelkovica, slabo se ima sta dodati za njega sto vec nije napisano, ali meni je jos od prvog mandata u top 5 najgorih zvezdinih igraca(koji su redovno igrali)

Што је најгоре, нисам се нешто ни потресао.

ja iz nekog razloga bas jesam. ne pratim zvezdu od odlaska prosineckog, izuzetno sam ravnodusan, a ovo mi bas nesto tesko palo. nekako mi zao, a nisam siguran koga i cega bas. mozda je samo do kombinacije piva i sunca danas :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...