Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

 

Ocajan debi Bozovica. Gomila glupih odluka.

 

Nadam se da je bar sa Orlandicem greska a ne to sto se prica da je bilzak sa Rajom Bozovicem. Cim ga je Adzic dovodio na pregovore jasno je da te price nisu bez osnova.

 

edit: Nije sve tako crno. Bar smo dogurali dalje nego prosle godine.

Edited by katamaran
Link to comment

Zvezda je bez dna; perpetualno (pro)padanje.

 

Nadajmo se da ostala tri domaca kluba prodju dalje da pokazu da Zvezda ipak nije slika srpskog fubdala, vec da je Zvezda, Zvezda - institucija za postizanje rekorda u brukanju, skalndalima i glupostima.

Link to comment

Grofu pedala, Posrbica, Adašević i Miloš76 da spreme taktiku za revanš, Vasić otpeva par motivacionih u svlačionici i eto 0:2, 3:0. Za sledeće kolo ne garantujem.

Link to comment

     Ajmo realno. Igrati bukvalno celu utakmicu sa igračem manje protiv ekipe koja iza sebe ima 18 prvenstvenih, pa makar i kazahstanskih, kola a ti jedva da si odmakao od početka priprema je regularan poraz u najavi. Sad je očigledno da je trebao da izvede Orlandića i da ide na 0:0, ali bi bio razapet sasvim sigurno. Primili smo gol iz ofsajda u najgorm trenutku, a drugi kad smo koliko-toliko kontrolisali stvari na terenu i stvorili 2 šanse  (doduše množina je nepotrebna, Katai je sve uradio sam). Ono što je neobjašnjivo je ponašanje Cvetkovića, zašto se, za ime sveta, toliko uvlačio u sredinu a ostavljao kraterčinu na levom boku?! Ajde jednom, ali celu j....u utakmicu. Jovanović je odigrao ka-tas-tro-fal-no, prvo ga je Rijera prošao kao prvače, pa se sramno postavio kod gola, onda ga je lopta udarala u leđa i petu i konačno je zakasnio da napravi ofsajd kod drugog gola. Zašto je izveo Kataija? Nedostatak snage? Od Vereda je izgledao 1000x svežije, dečko je zadnjih 15 minuta prešetao. Mislim da su prevelika očekivanja od Rileta, mali može da bude prosečan igrač i ništa više od toga, ne pričam samo na osnovu današnje utakmice. Okej, Savićević ne može ni toliko. 

Edited by fandorin
Link to comment

Uzasn greska Grofa sto je izveo Kovacevica, a ne Parkera. Pola tima veze nema sa zivotom, a kamoli fudbalom.

Jedini koji vredi je Rajkovic i na momente Vered i Katai, ostali uzas zivi. Sa Istoka se nije video lepo crveni, delovalo je da je zadnji covek

Ibanjeza platiti duplo, samo da ne gledam Andjelka vise, a Orlandicu namestiti ... da ne lajem ipak

Link to comment

iskreno iznenadio bih se da ibanjez sada dodje. Ne zato što je gledao tekmu pa video ne znam sta, nego jer prosto nema logike ulupavati tolike pare i garancije za odbrambenog igrača za JSL

Link to comment

nudjen je ali smo odabrali markinjosa :)

 

ako pod a dođe markinjos, pod b bude bolji povlačim sve negativno što sam rekao o naprednjačkoj upravi

Link to comment

samo rajkovic, vered i katai.

 

cvetkovic i braca-retardi-sa-leve-strane da ostanu na klupi do kraja sezone, po cenu sestog mesta

Link to comment

     Ajmo realno. Igrati bukvalno celu utakmicu sa igračem manje protiv ekipe koja iza sebe ima 18 prvenstvenih, pa makar i kazahstanskih, kola a ti jedva da si odmakao od početka priprema je regularan poraz u najavi. Sad je očigledno da je trebao da izvede Orlandića i da ide na 0:0, ali bi bio razapet sasvim sigurno. Primili smo gol iz ofsajda u najgorm trenutku, a drugi kad smo koliko-toliko kontrolisali stvari na terenu i stvorili 2 šanse  (doduše množina je nepotrebna, Katai je sve uradio sam). Ono što je neobjašnjivo je ponašanje Cvetkovića, zašto se, za ime sveta, toliko uvlačio u sredinu a ostavljao kraterčinu na levom boku?! Ajde jednom, ali celu j....u utakmicu. Jovanović je odigrao ka-tas-tro-fal-no, prvo ga je Rijera prošao kao prvače, pa se sramno postavio kod gola, onda ga je lopta udarala u leđa i petu i konačno je zakasnio da napravi ofsajd kod drugog gola. Zašto je izveo Kataija? Nedostatak snage? Od Vereda je izgledao 1000x svežije, dečko je zadnjih 15 minuta prešetao. Mislim da su prevelika očekivanja od Rileta, mali može da bude prosečan igrač i ništa više od toga, ne pričam samo na osnovu današnje utakmice. Okej, Savićević ne može ni toliko. 

Nije morao da vadi Orlandica, mogao je da zameni Savicevica/Kataija ili Parkera. Cvetkovicevo guranje u sredinu je verovatno takodje Bozoviceva zamisao, da umanji prazan prostor na sredini, sto bi mozda i bilo okej da imamo defanzivno krilo koje moze da igra odbranu i da cesce bude pozadi nego napred, a ne Vereda koji ocigledno ne moze da igra beka. Mislim da stvarno nema potrebe pozivati se na ofsajd kod prvog gola, taj gol je mogao da usledi i par puta ranije da su ovi bili malo precizniji, takodje je i u drugom poluvremenu moglo jos par golova da padne. Mi smo sa ova dva gola jos i dobro prosli kako je moglo da bude. S druge strane, jedina nasa prava sansa je Parkerov sut kad je izasao na golmana, ovo Kataievo i nije delovalo nesto preterano opasno. Generalno smo u napadu bili ocajni, forsirala se igra po stranama i centarsutevi koji su ili gurani napamet ili su prosto stoperi to lagano resavali jer su puno visi od nasih igraca, a pritom i brojniji. Nasa  sansa je bio brz spic kojeg bi Katai proigravao kao Parkera tada i sutevi sa oko 20 metara. Medjutim, to je jedino Katai radio verovatno iskljucivo na svoju ruku a ne kao deo takticke zamisli. 

Bozovic je ovo previse usrao, stoji da nas je crveni zestoko hendikepirao u uslovima gde smo imali manje dana priprema nego oni odigranih kola u sezoni, ali mislim da je ovo moglo znatno bolje da izgleda uz drugaciju taktiku. 

Link to comment

Dobru su kairaćani, ne zajebavajte, ozbiljna evropska ekipa!
Sa istoka mi delovao kao čist crveni, sad vidim da na snimku deluje dosta blaže....kako god, usrali nam se ljudi u život, sramota da kukamo na sudije.

Dobar je grofara, samo ga jebe taj vukan

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...