Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Aman ja samo pretpostavljam. Znajuci kakva govna sede u GOVNO™ ne bi me nista cudilo.

 

Zar nas nisu kaznili za UEFA mafiozi protiv Milana? Secam se da na Bazelu nije bilo publike (ili je ta kazna bila zbog Zapresica? ) ne mogu vise svega ni da se setim.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

A i ako se dobro secam neke slicne situacije od pre nekoliko godina mislim da UEFA ne moze da kazni klub za ispad na prijateljskoj utakmici, valjda nije zvanicno u organizaciji UEFA-e ili tako nesto.

Link to comment

Nisu nas kaznili za mafiose, koliko se secam. Da jesu, bolelo bi nas sigurno :D

 

Terza najavljuje kredite za nove igrace, opet prica bajke, koga ne mrzi neka cita intervju...

Edited by Milosh76
Link to comment

Aman ja samo pretpostavljam. Znajuci kakva govna sede u GOVNO™ ne bi me nista cudilo.

 

Zar nas nisu kaznili za UEFA mafiozi protiv Milana? Secam se da na Bazelu nije bilo publike (ili je ta kazna bila zbog Zapresica? ) ne mogu vise svega ni da se setim.

Pogodili nekoga iz Zapresica mobilnim sa istoka.

edit: dragance se verovatno bolje seca

Edited by Prokleto Djubre
Link to comment

Nisu nas kaznili za mafiose, koliko se secam. Da jesu, bolelo bi nas sigurno :D

 

Terza najavljuje kredite za nove igrace, opet prica bajke, koga ne mrzi neka cita intervju...

 

terza opet o rizicima   :D   a ne postoji bolji i laksi posao na svetu nego da vodis ovakvu zvezdu na takav nacin, gde ti poreski obveznici servisiraju poslovanje i anuliraju promasaje i rizike™. tvoje je samo da te sipka ne uzme na zub, i to je jedini rizik i opasnost, sve drugo ce narod pozlatiti.

Edited by Nikodije
Link to comment

Andjelku je trebalo 2 minuta da se izblamira

 

edit: lepa ova brda oko stadiona

Edited by katamaran
Link to comment

samo za kapitena

 

">

 

Radniku ni ne trebaju napadaci pored Lukovica i Andjelka. Oni su bese kumovi?

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...