Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Po cemmu je Vidic bolji od Ranokije i ostalih Interovih tadasnjih stopera... Edson igra ocajno, ali to ne znaci da je ocajan igrac, vec da se uopste nije uklopio. Da zna da igra fudbal, dokazao je u svojoj dosadasnjoj karijeri. Da je Tiago Silva nije, ali nije ni dunster, kako odaje utisak na osnovu ono malo vremena sto je igrao kod nas.

 

Dosao, video, probao, nije uspeo. To je to.

 

Btw, Grof nije doveo ni jednog strance, samo je aminovao ili odbio predloge koje je dobio...

Pa ko kaže da je vidić u tom trenutku bio bolji od ranokije? Navijači intera verovatno ne.

 

Ja čoveka nisam gledao ranije, ne mogu da donosimo zaključke van onog što je pokazao kod nas. A na osnovu toga što je pokazao uvek bih mirnije duše gledao tekmu koju startuje rendula nego edson. Pa mi je malo čudna tvrdnja da je "naravno" bolji od rendule.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Eto, za 5 minuta ce Rendula dokazati da je bolji od Edsona, a Orlandic da nije drvo, negp samo panj...

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Link to comment

OFKa ispao u drugu ligu koga mozemo odatle da pokupimo?

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

 

Ceniš da ne mogu da zamene nekog ili da se proširi liga  :s_a:

Link to comment

Ne mozemo centar da predjemo. Rendula najbolji...

 

 

Cenim da će nam taktika u kvalifikacijama biti sa opasnim blokom nazad i na neke polukontre. Možda nam i odbrana zaliči nešto . Ovako u našoj ligi kad staviš dva sporaća i kiksare od štopera na 40 metara ne možeš bolje očekivati.

Link to comment

Ne mozemo centar da predjemo. Rendula najbolji...

Мoжемо... само Орландић није за овај ниво... не играмо лоше. Доланд™ Марадона.

Катаи... :Hail:

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

Pa ko kaže da je vidić u tom trenutku bio bolji od ranokije? Navijači intera verovatno ne.

 

Ja čoveka nisam gledao ranije, ne mogu da donosimo zaključke van onog što je pokazao kod nas. A na osnovu toga što je pokazao uvek bih mirnije duše gledao tekmu koju startuje rendula nego edson. Pa mi je malo čudna tvrdnja da je "naravno" bolji od rendule.

Ja i ne kazem da je u ovom trenutku edson bolji od rendule, nego da ne znaci da je drvo ako se kod nas nije uklopio. Kaobsto je i ranokija igrao pre vidica jer je u tom trenutku u tom klubu bio bolji...

 

Nije ovo lose za sad. Steta sto nemamo napadaca, tesko je igrati bez spica...

Link to comment

Jebem te živote kad ovaj tantuz da ni kriv ni dužan gol.

 

I to slučajno, promašio loptu  :lolol:

Edited by elementary
Link to comment

Muno im ga orlando :lol:

 

Petkovic odlican, kao i srnic i plavsic.

 

Al orlando dade gol iako je promasio loptu :D

Edited by adasevic
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...