Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

I na kraju nista od Racica. Jebo ga Caki u prkno

 

edit: ako car ima uslovnu sad bi mogao da popase suspenziju. Mada sredice mu brat Koki da to odradi preko leta ko svojevremeno Tole rasisti.

Edited by katamaran
Link to comment

Nisam gledao utakmicu, samo sanse i golove. Deluje da je Edson ipak promasaj, da li zbog povreda ili neceg drugog, ne znam, ali em pravi takticke greske, em je totalno bez samopouzdanja. Mozda ga ne treba prerano otpisivati, trebalo bi da ga forsira da igra svaku utakmicu do kraja. Sa druge strane, deluje mi da je Cvetkovic malo napredovao. Kako je izgledalo to na celoj utakmici? Videh jedan dobar centarsut i jedan dobar pas, a solidno je odigrao i ovih par prethodnih utakmica.

Link to comment

Mislim da poslebovog treceg gola koji smo primili danas stvarno nema potrebe da se dalje eksperimentise sa njim. Jbg, onakve kikseve prave debeli matorci iz zonskih liga a ne neko ko je dosao na drugi kontinent da zaradjuje od fudbala. Ja sam ga branio posle par prvih utakmica, al do sad je stvarno morao nesto da pokaze...

Link to comment

Mene je na njegovom debiju najvise plasila njegova brzina odnosno bolje reci tromost. Nadao sam se da ce i to biti bolje vremenom jer mu je postavljanje generalno bilo ok. Ipak umesto da bude bolji on je sve vise klizio ka losem. Nisam gledao utakmicu ali dovoljni su kiksevi kod golova da se vidi da je momak potpuno pogubio konce i da mu je samopouzdanje otislo ko zna gde. Izgledao je potpuno amaterski.

 

S druge strane me brine i stojanovic. Uglavnom su ga svi hvalili do sad ali ima tu dosta nekih potpuno neocekivanih kikseva. Ok, mlad je, treba utakmica, ali bojazan postoji. Kod vuleta je postojala neka kurcevitost pa i kad je gresio to je maskirao nekim drugim sjajnim osobinama. Kod stojanceta za sada to ne vidim.

Link to comment

Ne znam, redovno igranje za Sao Paolo ipak nije mala stvar. Moguce da su ga skenjale povrede, pa se on tu dobro slozio sa Lukovicem... I da Lukovica nismo gledali ranije rekli bismo da deluje amaterski, s tim sto kod njega stvarno ne vidim prostor za napredak, dok je ovaj Brazilac ipak par godina mladji i tek je dosao u Evropu. Nemamo sta da izgubimo forsiranjem njega i Stojanovica do kraja, treceg stopera kojeg mozemo da razigravamo nemamo, Rendula, Savo i Lukovic ne bi trebalo da igraju sledece sezone.

Link to comment

 

 

Brazilac je igrac sao paola, nije doveden preko yt kompilacije, ni preko ortacke kombine. Odgledano je dosta njegovih utakmica i na kraju je u izboru par igraca on doveden. Sam taj pristup mi vec daje nadu. Al moze da bude i kompani pa da se ne uklopi. To naravno uvek stoji kao mogucnost. Po trenutnom kvalitetu on je ispre vuleta, mada su drugaciji tip stopera. Zelim vuletu da postane znacajno bolji nego sto je edsonsada a edsonu da se uklopi u tim. 

 

Ok  :lolol:. Zver !

Link to comment

Smejali se ljidi ovde i barkosu, pardon varkosu :)

 

Njemu svakako nije vrhunac ovo sto prikazuje, samo sto mi tesko da mozemp da ga cekamo. Cekan je polusezonu, a na kraju iste deluje neuporesivo losije nefo na pocetku kad takodje nije odusevio.

 

Nije nevazan ni status u ekipi koji moze biti kljucan za samopouzdanje. Nakon ovakve polusezone i kikseva koje je pravio plasim se da na jesen tesko da bi bio i treci stoper cak i u ovoj konkurenciji. Prosto, nije uspelo, i cenim da ce i nama biti bolje da dovedemo nekog drugog igraca za te pare a i njemu se mozda sloze kockice u nekom drugom timu...

Link to comment

Ma Edson pojma nema od prvog dana. Zbog stvari koje on radi, u kadetima ti razduže loker i kažu ti da probaš sa paraglajdingom. Što kaže Anđus, goreg štopera ne možeš da se setiš. Današnji Lune je za njega mešanac Bekenbauera i Barezija.

 

Za Barkosa su neki odmah videli da je mačka. Leopard!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...