Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Pantela dovodi Andriju Lukovica. Moze da bude dobar potpis al mu ne bih dao jacu kintu. Vise njemu treba Zvezda nego on Zvezdi jer se u PSV-u nije proslavio

 

http://www.transfermarkt.co.uk/andrija-lukovic/leistungsdatendetails/spieler/258135/plus/0?saison=2015&verein=&liga=&wettbewerb=&pos=&trainer_id=

 

Navodno bi i Uros Djurdjevic mogao da dodje ako Palermo ispadne.

 

Vanja Vucicevic se izgleda vratio u BG al ga vise niko ne pominje. On bi mogao da bude odlican potpis al mu je tatko izgleda tezak smarac. Na glup nacin je odlazio i iz OFK i iz Cukarickog.

Edited by katamaran
Link to comment

- Kontaktirali su me vodeći ljudi iz Zvezde, postoji interesovanje. Sve je otvoreno, videćemo… Ja sam još uvek fokusiran na Palermo i na to da izborimo opstanak. Pa kada se završi prvenstvo, videćemo koja mi je opcija najbolja. Spreman sam i fizički i psihički što je najbitnije – rekao je Uroš Đurđević za BUTASPORT.RS.

Link to comment

U subotu se igra sa Vosom pred praznim tribinama, a u nedelju sa Olimpijakosom(promenjen termin) :isuse:

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Link to comment

Istog dana mi i Partizan domacini i to njihova pocinje kad se nasa zavrsi. Ovakve stvari se do sad nisu dozvoljavale.

 

Izgleda da Uros Racic debituje danas.

Link to comment

Jel to Vojvodini treba pa je dvojka samo 2.10, a na nas poklon kec od 3 okruglo?

 

Znam da cemo izaci sa kombinovanim timom, ali i takvi smo jaci od Lalata.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...