Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Дајте нам Жалгирис да пуна Маракана поздрави брата Мамадуа :Hail:

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

fakin skenderbeg ima veci koeficijent od nas, jedva da smo nosioci i u drugom kolu. a pogled na trece kolo vec budi ozbiljnu zebnju.

Link to comment

Legendarna Santa Coloma bi garantovala sledeće kolo, bili bi blagi favoriti protiv moćne Liepaje i Flore. Protiv Mladosti bi mogli namestiti nešto valjda. Hapoel, Šveđani, Slovenci i Ferencvaroš bi nas oprali lagano. Sa ostalima bi bilo čupavo, revanš na prepunoj Marakani bi verovatno zbunio neke tipa Krusejdersa. :fantom:

Ценим да си Фенецварош гледао макар минут.

Link to comment

U trecem kolu najlaksi protivnik je seltik.

Ovi iz Mocarta navijaju za Apoel ili Ludogorec. Mozew da uleti i neko iznenadjenje iz drugog kola.

 

Bilo kako bilo drugo kolo bi morali da prodjemo a u trecem ce nas valjda usrati da se kako znamo i umemo dokotrljamo do cetvrtog. Posle moze kako hoces i ja bih bio zadovoljan evropskom sezonom jer bi to znacilo bar grupu lige uefa i ozbiljnu kintu.

Link to comment

nisi mi nikad reko sto imas pik na njega?

Напросто мислим да ни изблиза није талентован како се прича, ништа није показао досад. Нити ми је ирационално симпатичан зато што је лажни потомак војводе Јована Стојковића. 

Link to comment

Ценим да си Фенецварош гледао макар минут.

 

Ni minut.Pogrešno ceniš. :fantom:

Dodajem i 1 Dudelanž listi timova kojima bi dudlali.

Link to comment

Ni minut.Pogrešno ceniš. :fantom:

Dodajem i 1 Dudelanž listi timova kojima bi dudlali.

А добро барем покушаваш да будеш духовит.

Link to comment

drugo kolo cemo proci, al vec za trece ce nam trebati puno srece + terzara da dobro odabere onih pet igraca od po 800 k

Link to comment

 

Obicno se stranci na ovim proslavama smore, malo smeskaju i gledaju da zbrisu. Ovi nasi, narocito Donald i Vieira su se bas primili ko da su odavle. Narocito mi Donald simpa. Na terenu deluje malo hladno, a ovde skroz drugaciji... 

 

Inace, izgleda da je Petko zabo neki dobar ino ugovor, najsire je ruke ka muzici :lol: ili to, il je samo najveci boem :D

Link to comment

Рендул'ћ сРоманије на Арени. Нагласак бије ко искаце, успркос екавици...

ПС, Посрбице, вриједи ли да доводимо Мелега из Војводине.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

 

Obicno se stranci na ovim proslavama smore, malo smeskaju i gledaju da zbrisu. Ovi nasi, narocito Donald i Vieira su se bas primili ko da su odavle. Narocito mi Donald simpa. Na terenu deluje malo hladno, a ovde skroz drugaciji... 

 

Inace, izgleda da je Petko zabo neki dobar ino ugovor, najsire je ruke ka muzici :lol: ili to, il je samo najveci boem :D

Daj bobe da je petko zabo neki transfer. Ocekivao sam dosta od njega, al mi posle svega stojkovic sad deluje kao dosta bolji igrac.

Link to comment

Daj bobe da je petko zabo neki transfer. Ocekivao sam dosta od njega, al mi posle svega stojkovic sad deluje kao dosta bolji igrac.

 

+1.

Stojkara bi bio odlično pojačanje...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...