Jump to content

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Skobo je klasican zaletac, u trku moze sve i svasta al ga jebe malo poziciona igra; bar kolko se ja secam

 

+1000

 

uvek mi je delovao kao manje šabanska verzija Kvarežme, to je taj tip igrača.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Čestitke na tituli. Moze li se ozbiljnije računati na Babunskog i Edsona u sledecoj sezoni?

 

Poslato sa HUAWEI P7-L10 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Bitno da lune, rendula i savo kidaju...

 

Ko je "prevaru" doveo? Dal je moguce da Grof nije konsultovan? Decko je bolji od svih nasih stopera al nam je nepotreban jer kvalitet ne odgovara onome sto nama treba. Na stranu sto je jedan od ocajnih kapiten. No, nema veze, kupicemo jos par stopera...

 

Krecemo u kvalifikacije gde imamo manjak 2 i visak 4 stoperA. U duhu zaposlenosti u Srbiji

Link to comment

I Kleo je bio prevara dok se nije navikao na nas tzv. fudbal.

 

Nama treba instant uspeh, a to sa strpljenjem nema dodirnih tacaka...

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Link to comment

edisona ce verovatno da vrate u brasil, a vojvoda ima potencijal...

Има. За Куманово и Пелистер. 

Link to comment

Ume da igra fudbal. Morace da ocvrsne i stekne seniorsko iskustvo (u igri na rezultat), sto znaci da mora makar relativno redovno da igra. Treba da se vidi i koja mu je pozicija - da li moze samo iza napadaca ili i nesto povucenije, posto mi za krilo ne izgleda nesto pogodan.

Link to comment

X17S8xq.png

 

edit. playtony-jeva lista. Boldovani su šampioni svojih država, a ostali su prvi u svojim prvenstvima. Mislim da prvak Izraela i Slovenije može da pređe u povlašćene ako to bude Maccabi TA i Maribor.

 

Što se tiče izbegavanja, sem eventualno Izraelaca i Olimpije, ne bi bilo loše preskočiti Norrkoping i Zrinjski. Prve jer su mina u sred prvenstva, a drugi, jer bi bio haos. Možda čak i Ferencvaros.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Legendarna Santa Coloma bi garantovala sledeće kolo, bili bi blagi favoriti protiv moćne Liepaje i Flore. Protiv Mladosti bi mogli namestiti nešto valjda. Hapoel, Šveđani, Slovenci i Ferencvaroš bi nas oprali lagano. Sa ostalima bi bilo čupavo, revanš na prepunoj Marakani bi verovatno zbunio neke tipa Krusejdersa. :fantom:

Edited by Apollo Creed
Link to comment

Jebem ti, ovaj Apoel nam je bio tim koji smo posmatrali sa visine i sve osim ubedljive pobede smatrali neuspehom, a sada imaju 5 puta veci koeficijent od nas...

Ako nas ne izbaci neko od "neatraktivnih" timova sa istoka, mozemo da se nadigravamo sa svima sem Olimpijakosom i Salzburgom, cini mi se.

Edited by casperbgd
Link to comment

Mene brine taj pristup nadigravanja. Svi timovi koji su nosioci u trećoj rundi kvalifikacija su igrački kvalitetniji od Zvezde. Neki od njih se mogu proći, ali će biti potrebno puno kvalitetne igre u oba pravca, pogotovo u defanzivi. Božović je tu realan, svi ti timovi ulažu više i od nas i sigurno su favoriti.

 

Potrebno je imati i sreću kao prošle sezone prvak Albanije. Pošto je žreb za treće kolo između dva meča drugog kola, a nosioci se određeuju prema nosiocima iz drugog kola. Tako je prvak Albanije dobio kao nenosioc pobednika meča Ludogorets - Milsami. Bugari odigrali dva loša meča, očajni Moldavci prošli i dočekali Albance za mesto u poslednjoj rundi kvalifikacija (i sigurno mesto u EL).

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...