Jump to content

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Ladno Vucic u samo 24h sredio titulu u ABA i Tole ligi... :Hail:


Koliko lupetanja... ne moze Rilke ni krilo ni beka da igra.

Link to comment

Nisam siguran u to. Najverniji na rsbu najavljuju moguci bojkot zbog prijema Kosova u govno™. Valjda nece stvarno doci na takvu ideju.

Link to comment

Otkud Bošku završni pas? Njegova fudbalska inteligencija je 0. Sa loptom u nogama je potpuno bezopasan ako nije na 20 metara od gola i treba da šutne.

 

Boško je Dejan Stanković značajno lošije duel igre i taktičke obučenosti (a baš to je ono što je Dženana promovisalo u domaćeg igrača najdugovečnije ino karijere). Drugim rečima, on je, ako se ne računa šut (a igrači koji su karijeru napravili na šutu ne postoje već 30 godina), potpuno prosečan i nedorečen igrač. Moguće da bi Zvezdi i takav značio, ali ako ode Katai, mi ćemo morati da porodimo kreativca i igrača koji može da prođe 1 na 1. Plavšić je potpuno nepozdan, a Rile ima baš slabu sezonu.

 

     Ja se, vala, sećam nekih njegovih minijatura u prethodnom mandatu. Ok, možda to i nije bilo tako često, ali tehnika mu je vrlo solidna. Naravno da će igrati na krilu, to igra celog života, mislio sam da može ponekad da se proba iza špiceva/špica. 

 

     Generalno, Božović je u pravu, treba nam nekoliko ozbiljnih pojačanja i mnogo sreće u žrebu. Ne sećam se da smo u ovom milenijumu ispunili ijedan od ta 2 uslova, kamoli oba, tako da...

Link to comment

Rendzers nam je Platini namjestio ali izbor trenera nas je zajebao.

 

Jankovic je bio top igrac na sta sad lici nemam pojma.

Link to comment

Nisam siguran u to. Najverniji na rsbu najavljuju moguci bojkot zbog prijema Kosova u govno™. Valjda nece stvarno doci na takvu ideju.

A sta da bojkotuju? Ono sto cekamo poslednjih 10 i vise godina?

Oni odavno bojkotuju zdrsv razum i to veoma dobro rade

 

Bravo Grofe, bravo momci, ZVEZDA SAMPION!

 

:Hail:

 

P.S.Hvala Josefe,poranio si godinu dana :)

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Edited by Milosh76
Link to comment

A sta da bojkotuju? Ono sto cekamo poslednjih 10 i vise godina?

Oni odavno bojkotuju zdrsv razum i to veoma dobro rade

 

Bravo Grofe, bravo momci, ZVEZDA SAMPION!

 

:Hail:

 

P.S.Hvala Josefe,poranio si godinu dana :)

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Ne priznajem odluke suda udruženog rada. Samo pravdu Slavka Šajbera.
Link to comment

Ja se, vala, sećam nekih njegovih minijatura u prethodnom mandatu. Ok, možda to i nije bilo tako često, ali tehnika mu je vrlo solidna. Naravno da će igrati na krilu, to igra celog života, mislio sam da može ponekad da se proba iza špiceva/špica.

 

Generalno, Božović je u pravu, treba nam nekoliko ozbiljnih pojačanja i mnogo sreće u žrebu. Ne sećam se da smo u ovom milenijumu ispunili ijedan od ta 2 uslova, kamoli oba, tako da...

Nije njemu tehnika loša, nego inteligencija. Ume on da primi loptu, čak i u trku, da odigra i po koju štiku, ali nije lucidan igrač. Kreativnost i dribling su mu igrački najslabiji. Evo ja ne mogu da se setim nijednog njegovog pasa po dubini u prazan prostor.

 

Za ovo drugo se slažem, mada Zvezda po prvi put igra kvalifikacije po novom sistemu, kad nema šanse da nam upadnu Milan sa Pipom i Pirlom, Leverkuzen sa Balakom, onaj Psv ili iko ko može tako daleko da dogura u CL.

 

Od svega, najveći razlog za pesimizam možemo da tražimo u igrama s proleća. Jesenja Zvezda bi protiv svakog imala šansu. Eventualno bi nas Olimpijakos rutinski rešio.

Link to comment

Jbt, ja sam za njega mislio da ce da bude ronaldo...

 

isto, meni uz zigu i pantu omiljeni igrac iz tog tima, mislio sam da ce on redovno da igra ligu sampiona. lepo bi bilo kad bi se vratio.

Link to comment

ChjGeEnXEAEVJXT.jpg

 

    Možda Ristić nije za krilo ali je nedopustivo da onako statira, ne treba niko da ti kaže niti je potrebna posebna taktička obučenost da bi se pokrenuo, ušao u sredinu, išprintao par puta...

 

Ne postoji tu nikakva dilema, nego samo podvlačim lošu upotrebu igrača.

 

I ja isto mislim da je bolje bilo da je Janković ostao u Španiji. Verovatno bi duže i ostao da Mallorca nije pukla i prodala ga prvom ponuđaču. Ako se ne varam, bio je i neki problem sa isplatom bonusa, tako da je i on tražio da napusti klub.

 

---

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Bosko nije imao nijedan pas po dubini u prazan prostor? Meni se recimo urezao jedan takav kada je na u21 u holandiji poslao jednu sjajnu loptu i to desnom nogom iza leve stajne... Jedan od atraktivnijih poteza... Imao ih je kod zenge dosta i ako je menjao pozicije u timu.

 

Nije on kreativac, karijeru je pravio kao krilo i to kao brz igrac sa odlicnom tehnikom. Ono sto je radio u majorci je bilo vrhunski. Da nema fudbalske inteligencije ne bih rekao jer je dosta golova upravo tako i dao. Zna on da bude saban pa je verovatno to donelo ocenu o njwgovom iq.

 

Pitao sam se za poziciju jer se pitam koliko je u ovim godinama i sa tolikim povredama pokretljiv i da li bi na osnovu odlicne tehnike i sjajnog suta mozda bio korisniji u sredini...

Link to comment

Skobo je klasican zaletac, u trku moze sve i svasta al ga jebe malo poziciona igra; bar kolko se ja secam... Ne gotivim te povratnike, al njega bih ipak voleo da vidim kod nas.

 

Edit. Ida, kaav crni plej, covek je klasican krilni napadac.

Edited by Bright Billy
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...