Jump to content

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Ovaj celavi pavlovic svaki put naoravi bar jedan start za zatvor. Narocito na vracaru... Neverovatno da za ono nije dobio drugi zuti. Mogao je i crveni direkt...

 

Mi uzasni. Srnic mozda i najbolji u oba pravca. Doduse ne kapiram zasto se igra na ovoj njivi. Ako vec ne moze na krovu, nek se igra u pazovi. Ovo obilicevo ne lici na teren. Bolje da igraju na graficaru, vise lici na teren...

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Да је Катаи погодио ону прилику кад је отишло у пречку, то би било то. Иначе, комшије више немају ни теоретску шансу за титулу.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

Danas beda, tri boda. Tri meča pre toga, sasvim solidno, 2 boda.

 

Bez Grujića, Vieire, Kataija i Plavšića na terenu mi smo potpuno drugi tim. Ristić nema motoriku i dribling da bude krilo, Srnić daje drugu dimenziju i ne očekujem puno kreacije.

 

Inače, Boška Jankovića nisam gledao uopšte ove sezone. Verona je tim na koji ne vredi potrošiti ni minut. Prošle i pretprošle je bio solidan. Ono što treba gledati u njegovom slučaju je kakve su mu fizikalije, a s obzirom da nije pola obećavane karijere stvorio delimično zbog povreda nisam optimista. Nisam siguran da može da napravi razliku, a pitanje je i koliko novca bi tražio.

Link to comment

Sta mislis, da li bi kod nas, ako dodje, igrao po krilu ili ispred donalda i la teleka? Bosko je sjajan sa loptom a najveca briga su svakako brojne povrede koje je imao. Meni drag igrac, voleo bih da se vrati...

Link to comment

Основни проблем овог тима је танка клупа у нападачком смислу.

Link to comment

Mi nemamo dubinu na krilu, samo Katai i Srnić, a ovaj prvi je pred prodajom. Ne vidim ni Plavšića, ni Ristića ni Gavrića kao neke faktore na strani. Zvezda mora najviše novca da uloži na dovođenje kvalitetnog krilnog igrača koji treba da bude centralna figura tima. Tako da verovatno Jankovića vide na krilu, ali je sve to upitno, jer je pitanje kako to Božović vidi.

 

Meni je Janković takođe simpatičan, ali i kod biranja veterana treba dugo da se meri koliko mogu da donesu.

Link to comment

    Srnić je bio agilan i probio je nekoliko puta po desnom krilu ali nije uputio nijednu upotrebljivu loptu. Zapravo, jedna je bila poluupotrebljiva, ona kad je zavrnuo levom u prvom poluvremenu. Gavrić je bio mnogo precizniji u tim centaršutevima što je poražavajuća činjenica po Srnića. 

 

    Možda Ristić nije za krilo ali je nedopustivo da onako statira, ne treba niko da ti kaže niti je potrebna posebna taktička obučenost da bi se pokrenuo, ušao u sredinu, išprintao par puta...

 

   Mogao bi Boško ispred Donalda i Le Taleka, ima završni pas, ali je najbitnije što ima šut. To nije mogao da zaboravi, a to je nekad i jedino rešenje kad smo ovako tragično jalovi kao danas. 

Link to comment

Natrpao se on golova izdaleka, steta sto nije ostao u Spaniji posle Majorke, siguran sam da bi imao mnogo bolju karijeru nego u Italiji. 

 

Bio je eksplozivan fest u svoje vreme, ko zna kakav je sad uopste. I meni je bio gotivan igrac, omiljeni iz te generacije 84. 

Link to comment

    Srnić je bio agilan i probio je nekoliko puta po desnom krilu ali nije uputio nijednu upotrebljivu loptu. Zapravo, jedna je bila poluupotrebljiva, ona kad je zavrnuo levom u prvom poluvremenu. Gavrić je bio mnogo precizniji u tim centaršutevima što je poražavajuća činjenica po Srnića. 

 

    Možda Ristić nije za krilo ali je nedopustivo da onako statira, ne treba niko da ti kaže niti je potrebna posebna taktička obučenost da bi se pokrenuo, ušao u sredinu, išprintao par puta...

 

   Mogao bi Boško ispred Donalda i Le Taleka, ima završni pas, ali je najbitnije što ima šut. To nije mogao da zaboravi, a to je nekad i jedino rešenje kad smo ovako tragično jalovi kao danas. 

 

Otkud Bošku završni pas? Njegova fudbalska inteligencija je 0. Sa loptom u nogama je potpuno bezopasan ako nije na 20 metara od gola i treba da šutne.

 

Boško je Dejan Stanković značajno lošije duel igre i taktičke obučenosti (a baš to je ono što je Dženana promovisalo u domaćeg igrača najdugovečnije ino karijere). Drugim rečima, on je, ako se ne računa šut (a igrači koji su karijeru napravili na šutu ne postoje već 30 godina), potpuno prosečan i nedorečen igrač. Moguće da bi Zvezdi i takav značio, ali ako ode Katai, mi ćemo morati da porodimo kreativca i igrača koji može da prođe 1 na 1. Plavšić je potpuno nepozdan, a Rile ima baš slabu sezonu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...