Jump to content

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

sikima resava prvenstvo  :fantom:

sad si uzo trofej Sikiiiima

 

Sta mi igramo poslednjih nedelja  :ph34r:

 

Ne pamtim da nisam imao snage da pogledam Zvezdinu utakmicu do kraja.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Nema, jer je to posledica suspenzija i njegovih izbora. Nema centarfora, levo krilo koje to nije se ne odvaja od linije, desno krilo je pomoćno osoblje, a ofanzivni vezni nema ni 100 minuta u Zvezdi, pri čemu igraju po ovoj neredu od terena. Najbolji igrači su Donald i Le Tallec, koji jedini i imaju kvalitet u ovoj postavi.

Link to comment

Risitc je potpuno neupotrebljiv na ovoj poziciji, a najtuznije mi je sto mi Rendulic izgleda pouzdaniji nego Lukovic. U ovoj ekipi danas pored Donalda i Le Taleka, samo Srnic i Ibanjez imaju mesto za Zvezdu, ovo ostalo... Da Risitc na vreme shvati da nije krilo, a verovatno ni za vezu i neka se pripremi za eventualni odlazak Ibanjeza i "napravi" od sebe dobrog levog beka.

Link to comment

Nema, jer je to posledica suspenzija i njegovih izbora. Nema centarfora, levo krilo koje to nije se ne odvaja od linije, desno krilo je pomoćno osoblje, a ofanzivni vezni nema ni 100 minuta u Zvezdi, pri čemu igraju po ovoj neredu od terena. Najbolji igrači su Donald i Le Tallec, koji jedini i imaju kvalitet u ovoj postavi.

Pa ima valjda i Ibanjez.

 

Svejedno, od prvog minuta izgledaju kao da im je Terza pre utakmice rekao da ako ne budu mogli da daju gol zakucaće ga voždovački štoper, ili kao da igraju na proslavi sto godina Babešnice.

Link to comment

Pa ima valjda i Ibanjez.

 

Mislio sam u vezi i napadu, odbranu tu ne računam. Ibanez i Petković su po meni dobri bekovi.

Link to comment

Risitc je potpuno neupotrebljiv na ovoj poziciji, a najtuznije mi je sto mi Rendulic izgleda pouzdaniji nego Lukovic. U ovoj ekipi danas pored Donalda i Le Taleka, samo Srnic i Ibanjez imaju mesto za Zvezdu, ovo ostalo... Da Risitc na vreme shvati da nije krilo, a verovatno ni za vezu i neka se pripremi za eventualni odlazak Ibanjeza i "napravi" od sebe dobrog levog beka.

 

taj fazon

Link to comment

Hristos Voskrese braco cigani!

Воистину воскресе, брате Ерцеговче. :)

 

Иначе, јесмо крш, Боже благи!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...