Jump to content

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Po pravilima, kada se izvodi lopta koja je izašla u gol aut, ona mora da napusti kazneni prostor, a to se u ovom slučaju nije dogodilo, tako da je sudija s razlogom poništio gol gostiju.

Link to comment

"Ne dotiče me to i ne obraćam pažnju. Svako ima svoje mišljenje, a ja mogu da kažem da još neću ići u penziju. Ne pada mi na pamet. Lično znam da mogu mnogo, mnogo bolje, nisam ni 70 odsto od mogućnosti. Igraću fudbal dok smatram da mogu", zaključio je Aleksandar Luković.

Link to comment

Kao da mu je Adašević pisao odgovor.

 

Koliko će priprema, sezona i mečeva biti potrebno da Luković bude 100% spreman? On može biti koristan, ali ne želi da se prilagodi okolnostima. I dalje misli da je u formi iz Udina i da nikada povrede i godine nisu stigle. Naravno, ne postoji šansa da dođe do zaokreta u njegovom pristupu.

Link to comment

Koja je fora s njim? Ubile ga povrede? Znam da je bio dobar igrac, a sad se svi zalite na njega. Secam se kad se Krstaja vratio kod nas, sa 36 leta, i dalje je bio ozbiljan igrac.

Link to comment

Povreda i to što odbija da prihvati činjenicu da ne može neke stvari koje je ranije mogao. Zato često kiksira, umesto da odigra u skladu sa iskustvom koje poseduje. Pored povrede, dugo nije ni igrao fudbal u Zenitu, pa je praktično iz najboljih godina odmah prešao u fazu pred fudbalsku penziju. Krstajić niti je imao ozbiljnije povrede niti je sedeo na klupi mesecima bez meča, a i prilagođavao se fudbalu kada je ušao u finiš karijere.

Link to comment

Ваистину васкрсе!

 

 


сад ће муслин да се изнервира :D 

 

Link to comment

Ваистину васкрсе!

 

 

 

сад ће муслин да се изнервира :D

 

Kaki crni backrce, nema toga

 

Srećan prvi maj, osim midleu i grofu :(

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...