Jump to content

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Interesantno, u poslednja tri meča smo odigrali verovatno najbolje u napadu u ovoj polusezonu, a uzeli smo 2 boda. Dobijali smo redovno sa očajnom igrom u polju.

Сад имамо очајне реакције у одбрани. Сва три гола су посљедице почетничких грешака.

Катаи је био себичан, али није имао ни среће.

 

 

Čukarički je slabiji nego prošle godine.

Ал имају наше дефанзивце да припомогну.
Link to comment

mučki ste pustili filijalu da vas dobije kako bi pfc ispušio za 2 mesto <_<

 

Vi se borite za treće mesto , pomešao si malo :)

 

Stvarno je smor ovaj sistem, titulu smo osvojili još u februaru i dzabe i deljenje bodova i sve. Bitno je da imamo 16 ekipa u ligi a ne možemo da skrpimo ni za 3 krštena kluba igrače.

Link to comment

 

e

anđusara na tw prenosio utakmicu. priceless

evo još jedan

 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Interesantno, u poslednja tri meča smo odigrali verovatno najbolje u napadu u ovoj polusezonu, a uzeli smo 2 boda. Dobijali smo redovno sa očajnom igrom u polju.

 

     To je i moj utisak. I drugo i bitnije nikako da damo gol na vreme, zapravo jedina 2x kada smo u tome uspeli dobili smo sa po 4:0. Plavšić je bio očajan, sve je pogrešio. Le Talek izvanredan, kad će početi da se sankcioniše hapšenje u 16 sa obe ruke? Drže ga neprekidno. 

 

     Ovaj Pavlović je odličan, upropastio je Luneta, visok, dobar s loptom, solidno brz i snalažljiv. Definitivno ga potpisati ako je moguće. Sa druge strane Žule je odvratan. Karakterno. Fudbalski i đene đene. 

Link to comment

Utisak dana mi je svakako andrija pavlovic. Ono malo sto sam ga gledao nije me nesto dojmio ali ovo danas je bilo za svaki respekt. Svasta je pokazao i definitivno bi bio dobro pojacanje...

 

Zule je izgleda vec dosao kod nas. Veci deo tekme se smeskao i tesio nase. Obicno bude agresivan, spreman da se koska. Sad se samo posvetio sudiji i rasoravama sa njima... Meni je simpa. Pravi igrac za kalco :lol:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...