Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

nije ovo u čačku prvi put. onomad je izboden navijač fkp pukom srećom je preživeo

 

ludaci i jedni i drugi i treći. i raspala murija.

:mad:

Lonac je ubijen iz pištolja u zakazanoj tuči. Siguran sam da je bilo još par slučajeva, ne mogu sad da ih se setim.

 

Onaj radovac nije ubio čoveka u zakazanoj tuči nego prilikom upada u voz u kojem su bili voždovčani.

 

Ali ovo je stvarno ozbiljno ludilo ako su svi učesnici tuče iz Čačka i nema nikog sa strane.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Ne zezaj, nije to BG. Cacak je mali grad od 70k ljudi. Tu se svi znaju i sumnjam da je ovo bilo izmjedju Cacana.

Da i? Pa te tuce redovna pojava.Pola i vise grada navija za zvezdu, ostali za borac ili partizan. Sumnjam da su bas krenuli sa namerom da se pokolju, ali svakako neka vrsta "pozicioniranja" u tom miljeu jeste u pitanju. Za razliku od uzica i kragujevca gde su "navijaci" lokalnih klubova preuzeli primat u cacku ta borba ocigledno jos traje. I obicno su ti "sinovi grada" daleko brutalniji u tom osvajanju teritorije. Valjda racunaju da su svoj na svome ili sta vec. U uzicu imam dosta prijatelja i svako malo cujem da su klinci umlatili nekog starijeg jer se usudio prosetati gradom (uglavnom u zvezdinom) obelezju. Pre neku godinu su napali i i ozbiljno ispovredjivali neke ljude sa sve malom decom kad je bila zvezdina proslava u gradu. Zaboravio sam kojim povodom.

A inace utakmice borca i zvezde retko kad proteknu bez ozbiljnih sranja. Najvece sranje kom sam prisustvovao kad je fudbal u pitanju je utakmica izmedju meni ta dva omiljena kluba. Sedeli smo na severu, stoka sa istoka i juga se gadjala kamenjem, pa su presli u boj na terenu ka severnoj tribini. Bezali smo preko nekog zidica tu se umalo izlomili u stampedu, a po izlasku sa stadiona upali u najgori suzavac koji sam osetio, jer su genijalci u plavom ispalili suzavac i krenuli da biju redom, bez obzira sto je stoka ostala unutar stadiona, a izasli mi sa severa koji smo dosli da gledamo fudbal

Link to comment

Ubijen klinac od 20 godina u Cacku u tuci 2 grupe navijaca, uboden u srce nozem, kazu mediji. Posle toga direktor lige odlozio mec na neodredjeno.

 

Ne bi me cudlo da su se slucajno sreli i da je tada doslo do tuce i ubadanja.

 

Ako je bilo "samo" 2 povredjena, od toga jedan ubijen, to mi deluje kao moguc scenario. Mozda je tuca bila zakazana za kasnije. Ovo se desilo uvece, ako je verovati medijima.

Edited by Milosh76
Link to comment

Jel moze ukratko sta se desava i sto je otkazana tekma? Hvala.

У тучи навијача у Чачку синоћ убијен младић, 1995. годиште.

Link to comment

U žestokoj tuči između navijača čačanskog Borca i Crvene zvezde, u noći između petka i subote, oko 3.30 posle ponoći, brutalno je ubijen Čačanin Aleksandar Jaćimović (21). Njega je na platou ispred Doma kulture, u strogom centru grada, zasada nepoznati mladić nožem ubo direktno u srce, nakon čega je momak pao na zemlju, a potom kolima Hitne pomoći prevezen u čačansku bolnicu, gde su lekari bezuspešno pokušali reanimaciju.

 

Pored Jaćimovića, u bolnicu je primljen 18-godišnji mladić, navijač Crvene zvezde iz Negotina, koji je takođe zadobio ubode nožem po telu. On je smešten na odeljenje intenzivne nege i nije životno ugrožen.

 

NOVOSTI

Edited by Milosh76
Link to comment

Al je trebalo istrcati i naci se na pravom mestu. Ono malo sto sam pogledao deluje mi bas pokretljivo za svoju visinu.

Edited by katamaran
Link to comment

Павловић је дао гол, имао је и ону шансу кад (ни)је био пенал... али одсутан читаву утакмицу. Стојковић није бриљирао ни у офанзиви ни у дефанзиви. Онај Ђурић им је био пола одбране. Да ли се Творзан распитивао о њему? Радоњић није бриљирао...

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...