Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

nije ovo u čačku prvi put. onomad je izboden navijač fkp pukom srećom je preživeo

 

ludaci i jedni i drugi i treći. i raspala murija.

:mad:

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Ovakvim tucama gde jedan zavsi mrtav od uboda nozem u srce sigurno ne napreduju.

 

Hajde da razumem i tucu i sve, ali koliki mozak treba da budes da nekoga svesno ubijes? U dogovorenoj tuci?

Debil je ovim zavrsio i svoj zivot. Radovac koji je uradio nesto slicno je osudjen na 30 godina.

 

www.blic.rs/vesti/hronika/huliganu-30-godina-za-ubistvo-mladica/1184zwd

 

edit: al onda apelacioni sud prepolovljava kaznu  :isuse:

 

http://www.blic.rs/vesti/hronika/huliganu-prepolovljena-kazna-za-ubistvo-nozem-u-navijackoj-tuci/f1846lw

 

do sad je verovatno izasao...

Edited by katamaran
Link to comment

Ovakvim tucama gde jedan zavsi mrtav od uboda nozem u srce sigurno ne napreduju.

 

Hajde da razumem i tucu i sve, ali koliki mozak treba da budes da nekoga svesno ubijes? U dogovorenoj tuci™?

Tu se noz poteze iz ciste paranoje.

Link to comment

Koja je svrha zakazane tuče i šta pobednik iste dobija?

 

Pa da se vidi ko je jači... Zdrava aktivnost za ljude od 20 godina.

 

Koji su to debili, nikad se neću dovoljno načuditi mozgovima posvećenim tribini i propratnim aktivnostima. Uzeti nož i zariti nekome u srce jer navija za Borac iz Čačka ili za Zvezdu, pa jeboteeeeeeeeeeee. 

Link to comment

Јеботе, погину дечко од 20 година без икакве потребе. Јебем им матер и једнима и другима.

Link to comment

kako nema radisa? 99% su i jedni i drugi klinci iz cacka, bore se za teritoriju, uniforma "navijaca" borca, zvezde je tu sporedna stvar.

 

Ne zezaj, nije to BG. Cacak je mali grad od 70k ljudi. Tu se svi znaju i sumnjam da je ovo bilo izmjedju Cacana.

Link to comment

Ne zezaj, nije to BG. Cacak je mali grad od 70k ljudi. Tu se svi znaju i sumnjam da je ovo bilo izmjedju Cacana.

Pise u blicu da je nastradali iz cacka.

Link to comment

Poginuli momak je iz cacka. Kos jedan je teze povredjen, on je 98 godiste i iz negotina. Nije smrtno ugrozen. Potpuno je neverovatno ovo. Da je pravde svi koji su dosli na tu tucu sa obe strane bi trebalo da zaglave debele robije.

 

A hvala bigu da su odlozili utakmicu jer bi scene sa derbija bile mala maca za ono sto bi se desilo da je utakmica odigrana danas...

 

Koloko god da je decko koji je poginuo sam kriv sto je uopste isao na nesto ovako, ne moze da ti ne bude zao... Jbt 20 godina... Tuga.

Link to comment

Uopste ne zelim da bijem glavu sa ovom tragedijom. Po meni je diskusija pre za neku temu o kriminalu i nasilju u fudbalu...

 

Sto se potencijalnih pojacanja tice... Meni se Zuca Stojkovic svidja. Za razliku od vecine bekova on ke u defanzivi prilicno dobar a cesto ga ima i napred. Ne znam otkud fama da je los ofanzivno. Dosta cesto je asistent ili se ubacuje iz drugog plana. Pride ima odlican centarsut. Ima on svojih mana ali je po meni ozbiljan upgrade za petka. Ko zna sta bi bilo da se petko nije sjebao ali stojkovic ke u ovom trenutku najbolji desni bek lige. Takodje je igrao sa nekim igracima, sa srnicem se zna u dusu, a domaci je.

 

S druge strane pavlovic mi se ne svidja. Suvise prosecan igrac. Mogao bi da bude sikima ili orlando al bi kostao visestruko. Bolje nladjeg babunskog dovesti za te pare...

 

Citam danas da je drazic prsao u selti i da ce mozda da ga prodaju ili raskinu. Nama bi legao sjajno. I mislim da bi se uklopio sjajno, pa ako postoji mogucnost ne bi je trebalo propustiti. A bio je u ofki tako da ako neko moze da ga dovede to je terza..

Link to comment

Ne zezaj, nije to BG. Cacak je mali grad od 70k ljudi. Tu se svi znaju i sumnjam da je ovo bilo izmjedju Cacana.

 

Meni je logičnije to da su se znali međusobno i da postoji neka dublja priča, pozadina sukoba. Prosto mi je neverovatno da odeš na tuču i nekog random lika ubiješ nožem zato što navija za drugi klub. Naravno, i jedno i drugo je maloumno.

Edited by Mil@n
Link to comment

Ja se secam price jednog Jagodinca koji je ko mladji bio u navijackoj grupi jednog od blizanaca i kad mu je vodja rekao u tuci da stigne jednog i da ga izbode i kaze kako morao da poslusa i jurio tog lika i molio boga da ga ne stigne i srecom kaze nisam ga stigao.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...