Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Nisi volio Pantelu? :D

I umjesto suta lijevom je patentirao desnu spoljnu. :Hail:

Ne verujem da si pomno pratio igre Sartida iz perioda kada je igrao u Sd. Kakvi Vieira i Katai, čim bi postojalo pola metra prostora da se šutira, tu je prestajala svaka mogućnost da neko drugi to uradi umesto njega. Desna spoljna je morala da se proba, makar svet propao. [emoji1]

Doduše, nadavao se golova, pa i onda u produžetku finala Kupa, što ga je i dovelo ubrzo u CZ.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment
Povodom tragičnog događaja u kome je stradao navijač FK Crvena zvezda, a na osnovu konsultacija sa FK Borac, FK Crvena zvezda, Fudbalskim savezom Srbije i Ministarstvom unutrašnjih poslova, Direktor Super lige doneo je odluku da se utakmica 32. kola Super lige Srrbije između FK Borac i FK Crvena zvezda odloži. 

 

Novi termin odigravanja ove utakmice biće naknadno utvrđen.

 

:ph34r:

 

pojma nemam sta se desilo

 

Ovo je Informer a u drugim medijima za sada nista.

Edited by katamaran
Link to comment

lokalni media portal prenosi da je ubijen navijac zvezde u cacku

uvek su bila sranja kad igraju borac - zvezda, jebao ih fudbal i sve kad ne moze da prodje bez nasilja

Link to comment

KURIR SAZNAJE: Zvezdin navijač ubijen u Čačku, drugi teško ranjen, odložen meč sa Borcem

 

ČAČAK - U Čačku je jutros u zoru, oko 4 časa, ubijen navijač FK Crvena zvezda, a drugi je teško ranjen.

Kako Kurir saznaje, došlo je do zakazane tuče , vise njih na trgu, posle čega su čačanski navijači navodno povadili noževe i napali zvezdaše.

 

 

Link to comment

Bem ti policiju i drzavu!

 

Kao da ne znaju sta sve moze da se desi, kao da nemaju informacije, kao da ne mogu da sprece, kao da ne mogu da pohapse i jedne i druge!

 

Strasno!

Link to comment

Na pogresnom mestu postavljas pitanje, radisa.

 

Tesko da i ta stoka zna sta je poenta zakazanih tuca i huliganizma uopste!

 

Lik koji je ubijen je 95 godiste, ako verujes facebooku

Edited by Milosh76
Link to comment

Pa rekoh, možda neko zna...

 

Pazi, nije da u moje vreme nije toga bilo, mislim, zakazanih tuča, ali tad su na megdan izlazili delovi grada... No i tad me je to kopkalo, kao i sad...

 

Što se ljudi koji korac tuku, kad koristi nema...

Link to comment

Koja je svrha zakazane tuče i šta pobednik iste dobija?

Stvarno ne znam koga ovde to pitas. Treba naci neke ljude koji uzivaju u nasilju i videti s njima...

Link to comment

Ovakvim tucama gde jedan zavsi mrtav od uboda nozem u srce sigurno ne napreduju.

 

Hajde da razumem i tucu i sve, ali koliki mozak treba da budes da nekoga svesno ubijes? U dogovorenoj tuci™?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...