Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Mali off al ne mogu da se seti gde smo pisali o turnirima u malom fudbalu koji su se igrali (po ugledu na one Bundesligaske), al okacicu ovde. Uz ispravku da nije bila SOS liga sampiona vec S kanal (Republike Srpske)

 

T1hV8A8.jpg

Link to comment

Дарјан пише да се распитујемо за Павловића и Стојковића из Чуке. Посрбице, да ли је Павловић за нас? У принципу, бољи је од Орланда и Сикимиња... али ја бих га прихватио као опцију #2 за сад.

Link to comment

Pavlović nije loš, samo što ja ne mogu da smislim igrače koji imaju jednu nogu, a ovaj je jedan od najizrazitijih primera koje sam video. U životu čovek nije zalomio na desnu stranu, a kamoli šutnuo & dodao

Link to comment

Da, Stojković omladinac Zvezde.

 

Za moj ukus su Pavlović i Stojković skupi igrači koji ne donose razliku. Problem je što Zvezda ne može da nađe dovoljno dobre domaće igrače, pa će verovatno morati da plaća previše osrednje. I dalje mislim da je bolje pre tražiti novog Plavšića nego novog Srnića. Pavlović će košatati više nego Vieira, a pitanje je da li može da bude polovina, pri čemu mu sleduje uloga Sikimića, pod uslovom da ne promašimo prilikom dovođenja centarfora, nakon prodaje Vieire.

 

Što se tiče Stojkovića, ja takav tip bekova ne volim, ali će nas potreba za desnim bekom verovatno navesti na njega.

Link to comment

Nije da mozemo ocekivati kompletne igrace, ali mnogo bi tu bilo ofanzivnih ogranicenosti sa Stojkovicem desno, Srnicem levo i Donaldom i Le Talekom u sredini, ostali bi morali bas da razbijaju, i to na svakom mecu, ne kao Katai.

Link to comment

Za moj ukus su Pavlović i Stojković skupi igrači koji ne donose razliku. Problem je što Zvezda ne može da nađe dovoljno dobre domaće igrače, pa će verovatno morati da plaća previše osrednje. I dalje mislim da je bolje pre tražiti novog Plavšića nego novog Srnića. Pavlović će košatati više nego Vieira, a pitanje je da li može da bude polovina, pri čemu mu sleduje uloga Sikimića, pod uslovom da ne promašimo prilikom dovođenja centarfora, nakon prodaje Vieire.

 

Što se tiče Stojkovića, ja takav tip bekova ne volim, ali će nas potreba za desnim bekom verovatno navesti na njega.

Отприлике оно што сам и мислио. Павловић је солидно рјешење за резервног центарфора или другог шпица у 11. Напредак у односу на ова два, али доста скупљи.

Стојковић је бек за дефанзивну концепцију игре. Превише пара за играче који не доносе превагу.

Link to comment

da se dzaja i dalje glavni u klubu zna neki red samo jedna opcija za napadaca/ofanzivnog iz nase lige bi bila. i bio bi doveden jos zimus

golovi zvezdi su najbolja preporuka, zoric ih je dao tri na jednoj utakmici :fantom:

Link to comment

Pavlović nije loš, samo što ja ne mogu da smislim igrače koji imaju jednu nogu, a ovaj je jedan od najizrazitijih primera koje sam video. U životu čovek nije zalomio na desnu stranu, a kamoli šutnuo & dodao

Nisi volio Pantelu? :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...