Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

sasvim drugaciji utisak imam

 

 

 

 

gubi zvezda, koliko u subotu, na livadi nekosenoj :s_c:

nije tako lose kao solidno, dobro? :fantom:

Трт.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

kako vama ide? sledece sezone zona jel? a dobro makar u komsiluku imate superligasa, pa imaju deca gde da igraju ozbiljan fudbal :fantom:

Остајемо. 

Link to comment

Lucov centarsut iz slobodnog je sansa? Zato nam tako i jeste kad se odusevljavamo kornerima ili kad stoper izbaci loptu u aut...

Кад си поменуо Лућа, човјек је имао одличну шансу, кад га је Грујић проиграо петом. Можда је могао да гађа други угао, али нема шта да се замјери.

Два пута Катаи, Хугова себичност, голчина Сикиме, оно кад је Ле Талек шутирао. Није проблем био у стварању шанси...

Link to comment

Gogua sjebo Vieiri zglob, pauza mozda i do mesec dana. Sikima ima duple kartone, znaci u Cacku ce igrati... Orlandic :D

minimum 2 komada mmw

 

Mozda proba Joveljica.

 

edit: samo 16 godina. Mislio sam da je malo stariji.

Edited by katamaran
Link to comment

Gogua ga je odvalio sa ledja po zglobu, nije bilo gazenja. Dobio je i zuti karton. Ali nije se tada povredio, nego nesto kasnije kada je u skoku sa Goguom lose doskocio. Leop se vidi kako je iskrivio zglob. Mislim da ga Gogua nije ni pipnuo u tom duelu... Prosto los doskok...

Edited by adasevic
Link to comment

Srpska liga nije tako loša, video je i igrao u mnogo boljim, ali su neki tereni "sr...", rekao je Le Talek. I ne nada se da će Čačani u subotu skratiti travu.

- To im je deo taktike, namerno ostavljaju visoku travu jer mi igramo fudbal. I to dobar - zaključio je blic intervju vezista Zvezde.

 

Teško je biti gotivniji od Vieire i Ibaneza, ali je Francuz sve bliži.

 

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:601281-Le-Talek-smatra-da-je-Zvezda-ostecena-Bio-je-penal-svi-su-to-videli-osim-sudije

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...