Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Broj postova direktno zavisi od kolicine gluposti koju treba demantovati tako da ne mogu unapred da ti obecam. Al poznavajuci tebe mozda bude i 400.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Meni se cini da nije bilo dovoljnog inteziteta za penal.

 

    Bogami, intenziteta je bilo i previše, pride je Le Talek bio u gol šansi, zaista ne znam koji je element falio da se dosudi penal. Sećam se da je u prolećnom derbiju u Lalatovom mandatu bila vrlo slična situacija pred Zvezdinim golom i da je među kompletnom grobarskom populacijom postignut konsenzus o krađi. Bilo i nekih grafičkih prikaza. Da se razumemo, bio penal i tad. 

Link to comment

Pogotovo ako lopta ide ka njemu, a on 3 metra od gola...

Nego nigde komentara po tzv. medijima oko te situacije, cak ni snimak se nigde nije pojavio...

Link to comment

Naravno da nije, ali ovo nije kosarka pa da je svaki kontakt faul.

 

   Ovo zaista nije bio običan kontakt, držao ga je rukama s leđa, jednom oko pasa a drugom u predelu vrata i na taj način ga direktno sprečio da dođe do lopte. Da top nije uradio verovatno bi bio gol. Druga stvar, kriterijum dodeljivanja žutih kartona je bio tragikomičan, Ilić je napravio bar 3 prekršaja za žuti karton a dobio je samo 1, za razliku od Rendulića. Ali dobro, to su već derbi standardi, Ilić se ne isključuje da se isti ne bi pokvario. Brašanac, pak, nije dobio nijedan karton, ako se ne varam. Nije da nije zaslužio. Treća stvar, jedina kakva takva šansa koju je Partizan stvorio je došla nakon očiglednog faula nad Lukovićem prilikom centaršuta. Suma sumarum, teško smo pokradeni. 

 

   Da budem objektivan do kraja, Srnić je izašao sa loptom u gol aut u drugom poluvremnu i sudija je to propustio da dosudi iako je stajao vrlo blizu (mislim na 5. sudiju iza gola, za njega znamo za koga glasa).

Link to comment

da to sa gol autom nema sanse da nije video pomocni iza gola. stajao je bukvalno na nekoliko metara. drago mi je sto nisu dali gol iz te akcije

Edited by pbg12345
Link to comment

evo ga ovde

 

https://www.youtube.com/watch?v=wkrGNw4hCRc

 

Drzao ga za dres? Nema sanse da se kod nas svira penal za ovo al bi i Zvezda i Partizan lako mogli da ga popasu u Evropi za takve stvari

 

edit: interesantno da pregled ima ubacene portugalske titlove

Ima li gdje bolji ugao ili usporenije malo? Bem ti arenu, veci su amateri i od tv prve u radjenju prenosa.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...