Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Хвала на исправци Били. :)

Који хорор од екипе.... Иначе, Катамаран ће боље да се сјети, мислим да је Рендула бриљирао и у припремним утакмицама. Како год данас је био ок.

Ко је добио пехар?

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

Uzgred, da Sever nije pravio bakljadu, utakmica ne bi bila produzena 4+ minuta, Rendulic ne bi dobio crveni i Zvezda bi pobedila.  Sve u svemu, pored materjalne stete Dileje su napravile i rezultatsku stetu.

Link to comment

Nisam gledao pocetak drugog poluvremena. Prvih i poslednjih 20 minuta Zvezda je bila znacajno bolja. Drugi deo prvog poluvremena je Partizan i pruzio neki otpor... 

 

U principu, igraci kojih smo se kod nas najvise plasili su odigrali prilicno dobro. Rendulic je sve lepo zatvorio, crveni je dobio nezasluzeno (tj. zasluzeno je dobio drugi zuti, ali kod prvog je njega odvalio Mihajlovic, nakon sto ga je Gurnuo Cvetkovic, pa je karton trebalo da dobije Cvetkovic) tako da je u ove dve utamice pokazao da nije bas balvan kakvim ga smatra vecina navijaca. Slozio bih se sa Dimitrijem da je znacajno bolje izgledao od svega sto smo videli od Edsona do sada. Ne znaci da Edson ne moze bolje, ali to trenutno tako izgleda. 

 

Cvetkovic je mozda jos vece iznenadjenje. Jeste Srnic sjajno pomagao, ali pomagao je i Petku, pa je prosli put Mihajlovic pravio dar mar. Bas dosta puta ga je Cvetkovic zaustavio 1 na 1. Imao je bukvalno samo 1 kiks, kada je Mihajlovic uspeo da probije, sve ostalo je bilo odlicno. Napred je truba, ali sve u svemu je dans izgledao sasvim korektno. 

 

Hugo je sjajan igrac, mnogo nam donosi sjajnim presingom, ali ovog proleca previse davi loptu. Ona kontra 4 na 3 kada je lopta dosla do njega a on je potpuno zasrao iako je imao potpuno slobodnog Kataija za 100% gol sansu, on je izabrao da dribla. I to nije prvi put, vec to dosta cesto radi. 

 

Meni se dopalo kako smo izlgedali na terenu veci deo meca. Donald i La telek teluju sve bolje i lopta sve vise smisleno cirkulise. 

 

Zao mi je Kahrimana, kome je ovo bukvalno prvi kiks nanasem golu. Nezgodan tajming, al to je i dobar test za njega - ne sme da padne zbog ovoga. 

 

Sto se Partizana tice... glavni utisci su mi njihovi strnci. Gogua je izgledao sasvim suprotno od prvog derbija. Preplasen, zbunjen, sa nekim amaterskm greskama. Everton je sa druge strane teska seljacina. I na prvom derbiju je konstantno gledao kako ce nekoga da cusne, isprovocira, ali ovo danas je bilo bas bezobazno. Kod svakog, auta, faula, on skace, gura se, a za udaranje laktom Plavsica je mogao bez vecih problema u svlacionicu. Ono ponasanje posle gola mi je potpuno nebitno, samo dodatno govori o njemu. Dobro je sutirao kod gola, mada mi je utisak bio da je njemu vaznije samo da cepi loptu ispred naseg igraca da ne bi doslo do kontre, a da mu nije primarno bilo da sutira. Kako god bilo, dade ga :) 

 

Sudija onako. Sasa Ilic je napravio 5 faulova u prvih 15 minuta, a fasovao je zuti tek kada je napravio faul za koji ide direktno zuti. Svi ti faulovi koje on pravi su sa ledja, ili povlacienje ili ostriji start. Napravio je veliki kiks kada je Rendulicu dao prvi zuti, jer je taj karton morao da dobije Cvetkovic. Dosta je seckao igru, mada se trudio da drzi ujednacen kriterijum. Sve u svemu, nije se puno isticao, mada nije se bas ni proslavio. Bolje da su probali onog malog Srdjana Jovanovica, mada pitanje je i dal bi on bio bolji. 

Link to comment

Znima me da li kod nas postoji mogucnost da se nakon pregleda snimka izbrise zuti/crveni karton igracu ako je sudija pogresio?  Imam u vidu prvi zuti koji je pogresno dodeljen Rendulicu.

Link to comment

Ditto za Edsona.  Za razliku od Rendulica, on cak nema ni dve dobro odigrane utakmice a na pripreme je dosao ugojen.  Edson ima pedigre zato sto je igrao u velikom klubu u Brazilu, a Rendulic je igrao u malom srpskom klubu i jos je preko toga nas, pa se zbog toga psovanje i pljuvanje podrazumeva.

Није тачно, има човек најмањи проценат масти у тиму. Дошао је физички неспреман. То је велика разлика спрам термина угојен.

Link to comment

    Vidim da niko ne pominje penal. Jel ja stvarno ne vidim dobro? Ili sam pristrasan? Ili nam stvarno nije bitno?

 

    Koliko nam već nije sviran penal, jel ima pune 2 godine?

Edited by fandorin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...