Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Nisam siguran da ce posle zavrsetka sezone ovaj tim da ostane, ukljucujuci tu i trenera.  Bozovic je nezadovoljan stanjem fudbal u Srbiji i svaki put kada drzi konferenciju za stampu to istice.  Nisam siguran ni da je zadovoljan stanjem u klubu.  Ako klub ne bude zadrzao vodece igrace (Vieiru, Ibanjeza, Kataia,...), ne verujem da ce Bozovic da ostane, a vrlo je moguce da ode i ako igraci ostanu.  Onda sve Jovo nanovo.  Novi trener, nova selekcija igraca, novi sistem igre, jurnjava pojacanja u prvim utakmicama jesenjeg prvenstva.  Bojim se da je dobra jesenja sezona bila kao u onom filmu "Rude Awakening".

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Ali i onaj Partizan je bio dosta jaci od ovog sada. Istina je uvek siva, ali i ja sam blizi dukanovom crnilu, gde je "kontrola meca" znacila da se zbijemo pozadi i na sredini, a u napadu sta uradimo. Nekako mi se taj pristup ne svidja mnogo.

Link to comment

Rendulic dobar danas.  Po meni je igrao bolje nego Edson u svim dosadasnjim utakmicama u Zvezdi.  Ne znam zbog cega su zvezdasi Rendulica proglasili za dunstera.  Pretpostavljam zbog slabih igara u svom prethodnom klubu jer je u Zvezdi vrlo malo igrao da bi mogao da stekne epitet loseg ili dobrog igraca.

Link to comment

Rendulic dobar danas. Po meni je igrao bolje nego Edson u svim dosadasnjim utakmicama u Zvezdi. Ne znam zbog cega su zvezdasi Rendulica proglasili za dunstera. Pretpostavljam zbog slabih igara u svom prethodnom klubu jer je u Zvezdi vrlo malo igrao da bi mogao da stekne epitet loseg ili dobrog igraca.

Рендулић је био очајан у свакој утакмици за Звезду,сем ове и против Чачка. На припремама је правио идиотске киксеве.

ПС нико није залудан да прати игре Чукаричког.

Link to comment

Цветковић, Рендулић, неће ни да примиришу утакмице против озбиљнијих тимова. Воле бих да у истој ситуацији буде и мој земљак само мрка капа. Грујић, Ле талек и Доналд гуше један другог, места има само за двојицу. Ми немамо резервну опцију у нападу кад Вијера не одигра своје. Сикимић је спрдња.

Rendulic mozda nece ali lukovic koji je deset puta losije izgledao danas od njega, hoce. Odbrana sa lukovicem i edsonom ce liciti na nesto ako bekovi ne prelaze centar i ispred stoje donald i la telek. E sad sto cemo napadati 3 na 10 to su druge stvari. Odbrana nikad nece biti kako treba jer je uradjena ocajna selekcija na kljucnim pozivijama stopera. Jos gore je da novog dovedu u junu za kvalifikacije. Strasno je sto smo videli par min klipa edsona i svi zakljucili da nam takav ne treba (iako je bolji od ostalih) a "struka" nije videla.

Link to comment

Рендулић је био очајан у свакој утакмици за Звезду,сем ове и против Чачка. На припремама је правио идиотске киксеве.

ПС нико није залудан да прати игре Чукаричког.

Ditto za Edsona.  Za razliku od Rendulica, on cak nema ni dve dobro odigrane utakmice a na pripreme je dosao ugojen.  Edson ima pedigre zato sto je igrao u velikom klubu u Brazilu, a Rendulic je igrao u malom srpskom klubu i jos je preko toga nas, pa se zbog toga psovanje i pljuvanje podrazumeva.

Link to comment

Rendulic dobar danas. Po meni je igrao bolje nego Edson u svim dosadasnjim utakmicama u Zvezdi. Ne znam zbog cega su zvezdasi Rendulica proglasili za dunstera. Pretpostavljam zbog slabih igara u svom prethodnom klubu jer je u Zvezdi vrlo malo igrao da bi mogao da stekne epitet loseg ili dobrog igraca.

Verovatno zbog crvenog protiv Kairata. Inače, odlično je danas odigrao.
Link to comment

Ditto za Edsona. Za razliku od Rendulica, on cak nema ni dve dobro odigrane utakmice a na pripreme je dosao ugojen. Edson ima pedigre zato sto je igrao u velikom klubu u Brazilu, a Rendulic je igrao u malom srpskom klubu i jos je preko toga nas, pa se zbog toga psovanje i pljuvanje podrazumeva.

Димитрије јако занимљива тврдња с обзиром да ви обично дођете овдје и питате како смо играли...

Едсон ем је млађи, ем има бољи педигре... Опростићете ми што ми улива више повјерења од Рендулића. Мада је Рендулић био солидан вечерас треба бити поштен па рећи да му је главни задатак био да заустави човјека од скоро 40 година.

Рендулић није ни играо за нас против Каирата. Дошао је августу.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

Димитрије јако занимљива тврдња с обзиром да ви обично дођете овдје и питате како смо играли...

Едсон ем је млађи, ем има бољи педигре... Опростићете ми што ми улива више повјерења од Рендулића. Мада је Рендулић био солидан вечерас треба бити поштен па рећи да му је главни задатак био да заустави човјека од скоро 40 година.

Рендулић није ни играо за нас против Каирата. Дошао је августу.

 

CRVENA ZVEZDA - KAIRAT 0:2

Stadion: Rajko Mitić, Beograd;

Sudija: Bartoš Frankovski (Poljska);

Crvena zvezda (4-2-3-1): Rajković – Cvetković, Pavićević, Rendulić, Anđelković – Kovačević (od 3’ Jovanović), Savićević – Vered, Katai (od 77' Ristić), Parker – Orlandić (od 60’ Luka Jović);

Klupa: Kahriman, Petković, Ristić, Grujić, Gavrić, Jović, Jovanović.

Edited by Cane Vukic Prebranac
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...