Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Nemoj da gledas. Dno dna. Protiv nikad jadnijih komsija cekamo kiks za polusansu. Kad kazu kontrolisali to je objasnjenje za "nista nismo uradilo".

 

Odbrana protiv ozbiljnijih ekipa ce izgledati smesno. Sredina ne postoji. Napad je jedan pojedinac koji protiv dva stopera nece moci nista. Trener je ubio igrace i oni koji znaju nesto su sve gori i gori. Umesto da u prvih pola sata pocistis one nesretnike ti KAO pokrivas prostor. Uzas.

 

Fudbal u srbiji treba ukinuti a pre toga grofa od mojkovca oterati.

 

Uopšte nisam očekivao da ćemo da ih razbijemo, remi bi kupio pre meča, na keca. Na sve to se još povredio jedan od glavnih igrača sredinom Ip. Grujić je neoptrebno igrao...

 

Božoviću zameram puno stvari, ali zaista mislim da malko preteruješ. Pitanje je bilo retoričko, pogledaću meč sigurno, pa ću da napišem šta mislim.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Istu formaciju je igrao i taj idiot. U takvim formacijama sa dva zadnja vezna i tutora je bio reprezentativac. Ti se zanosi prednoscu nad komsijama, mi licimo na dno bez ikakve sanse da trener evoluira..

Link to comment

Nemoj da gledas. Dno dna. Protiv nikad jadnijih komsija cekamo kiks za polusansu. Kad kazu kontrolisali to je objasnjenje za "nista nismo uradilo".

 

Odbrana protiv ozbiljnijih ekipa ce izgledati smesno. Sredina ne postoji. Napad je jedan pojedinac koji protiv dva stopera nece moci nista. Trener je ubio igrace i oni koji znaju nesto su sve gori i gori. Umesto da u prvih pola sata pocistis one nesretnike ti KAO pokrivas prostor. Uzas.

 

Fudbal u srbiji treba ukinuti a pre toga grofa od mojkovca oterati.

Цветковић, Рендулић, неће ни да примиришу утакмице против озбиљнијих тимова. Воле бих да у истој ситуацији буде и мој земљак само мрка капа. Грујић, Ле талек и Доналд гуше један другог, места има само за двојицу.  Ми немамо резервну опцију у нападу кад Вијера не одигра своје. Сикимић је спрдња.

Link to comment

Koliko sam ja čuo, CZ juri par štopera, desnog beka, vezistu, krilo i špica za leto.

 

@dukan

 

Vidi privatne poruke.

Link to comment

Koliko sam ja čuo, CZ juri par štopera, desnog beka, vezistu, krilo i špica za leto.

 

@dukan

 

Vidi privatne poruke.

 

Bolje i krace bi bilo da si nabrojao sta ne juri. Zivote lutalico, osvojis titulu sa 30 bodova razlike i juris da zakrpis vise od pola tima. :lolol:

Link to comment

Bolje i krace bi bilo da si nabrojao sta ne juri. Zivote lutalico, osvojis titulu sa 30 bodova razlike i juris da zakrpis vise od pola tima. :lolol:

Спрдња.

Link to comment

Bolje i krace bi bilo da si nabrojao sta ne juri. Zivote lutalico, osvojis titulu sa 30 bodova razlike i juris da zakrpis vise od pola tima. :lolol:

 

S obzirom da će biti primorani da kad-tad tokom leta prodaju nekoliko nosioca, ovo je očekivano. Zvezda će dogodine juriti titulu sa prilično novim timom.

Link to comment

Оно што ме тјеши је кад видим тим који је главни конкурент пројектовао за наредну сезону.

Link to comment

Trebalo bi da pogledam meč u snimku, zar ne? Vidim da svi ističu da smo kontrolisali igru, što mi je bilo mnogo bitnije nego rezultat?

 

Video sam gol koji je primio Kahriman, dešava se. Rutinski je najbolji golman Srbije u ovoj sezoni. Pri čemu sam ja bio priličan hejter njega dugi niz godina.

 

     Ima dosta dosadnih sekvenci, šteta što nema onih polusatnih reportaža iz osamdesetih. Opet problem koji smo imali i na prošlom derbiju, nekoliko izglednih situacija u polukontri smo upropastili katastrofalnim rešenjima. Dobar početak sa tim visokim presingom i dobar sam kraj utakmice gde smo praktično rešili meč. Grof taktički odlično postavio igru, Partizan nije zaista ništa uradio, falio je rani gol, koga bi možda i bilo da se Hugo nije povredio ili da je svirnut penal koji je bio više nego očigledan, Brašanac hvatao za vrat Le Taleka u gol šansi. 

 

    Najbolji Francuz, maltene bez greške, izuzetno pozitivna stvar je što ne paniči i uvek bira najbolje rešenje, stigao sve pozadi i pristavio šansu utakmice za Kataia. Sikima dao jedan od najlepših golova u derbijima, drago mi je zbog količine salive koju je apsorbovao, ali je realno igrač za TSL timove. Rendula kao švicarski sat, sjajna partija, što za mene nije neočekivano jer u ovakvoj postavci odbrane je dominantan. On ima problem na širokom prostoru, tako je i fasovao crveni (mada je prvi žuti dobio potpuno nezasluženo). Mali Mihajlović majstorski zatvoren, Srnić tu ima velike zasluge. Partizan je težak krš.

Link to comment

А кога Толето толико занима?

Јеби га, ја бих да заиграмо у Примери, ал' не може одмах.

Прва половина сезоне нам је набила нереална очекивања, јер су момци стварно добро играли. Жао ми је због овог мучења, али имамо танку ротацију и једног и по употребљивог штопера...

Камен по камен, па да изградимо респектабилан тим.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

А кога Толето толико занима?

 

Svakako je bitnije ostaviti trag u Evropi, ali bez osvajanja titula to ne ide. Nađi jednog navijača večitog u Srbiji koji je zadovoljan drugim mesto?

 

Zvezda bi trebala da izdrži do kraja kvalifikacija sa ovim timom + pojčanjima, kada će krenuti unovčavanje (neisključujem i neko unovčavanje ranije), bez obzira na to koliko će biti uspešne kvalifikacije. Fudbal se ne zaustavlja krajem avgusta, nastavlja se i nakon toga. Samo povreda može da spreči Kataija, Vieiru i Petkovića da ne odu do septembra. Takođe sam ubeđen i da će Ibanez otići, ako stigne fina ponuda, a ne plasiramo se u grupnu fazu.

 

Očekujem i da više od onoga gore dovedu, jer će morati da ojačaju klupu. Tu pre svega mislim na igrače kao što je Vučićević, jer će nam biti potrebne konkretne rezerve na nekim bitnim pozicijama.

 

@fandorin

 

Hvala, takav sam izveštaj tražio. Ako derbi ne mogu da gledam uživo na stadionu, ne gledam ga na ekranu, jer me sve višestruko iritira.

Link to comment

Jos jedan detalj o Renduli, kad god je ispucavao loptu glavom radio je to sa smislom, mislim da je svaki ili skoro svaki put lopta isla nasem igracu. Kad se setim Vujadina Savića onda taj podatak jos dobija na značaju. Moj utisak je da Zvezda nije odigrala mnogo lošije nego na prvom derbiju, problem je što se te dve utakmice posmatraju iz dijametralno suprotne perspektive. Pred prvi derbi očekivanja su bila manja, još uvek sveži Kairat i dva remija na startu prvenstva, te famozna utakmica sa OFK-om. Sad se očekuje da ih gazimo sa 10:0. Partizan nam je tada stvorio 3 mrtve šanse pored gola, večeras je bio opasan koliko i Surdulica (okej, tim Partizana od jesenas jeste bolji od ovoga). Druga stvar je taj pominjani rani gol koji je onomad došao iz čistog Hugovog majstorstva (drugi gol na početku 2. poluvremena). Ili recimo Katai, probušio je Živka a večeras mu je Šaranov skinuo šut iz izglednije pozicije u 37. minutu. To su detalji koji odredjuju mnogo toga.
Zvezda će morati ovako u kvalifikacijama, tvrdo i čvrsto i da se uzda u Kataija, Huga, Lučov prekid, nešto tako. Naravno, ako zapatimo neki Leverkuzen, Ajndhoven, onda jebajiga.

Edited by fandorin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...