Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Grujic je rovit.

Нема то везе. Он је више тип играча као Пирло.... Зидан је класични пимплер полушпиц који дијели лопте високо.
Link to comment

Rendulic je bio dosta dobar, Cvetkovic u odbrani sasvim dobar u napadu je i dalje ocaj zivi. Donald je drzao sredinu prakticno sam, LeTalek imao milion duela, Gruja je trebalo da udje poslednjih 20 minuta.

 

Sve u svemu bilo bi pravednije da smo pobedili.

Sledeca u Cacku u nedelju, pa protiv Cuke na Miticu, overavamo titulu.

Link to comment

Одбрана добра. Затворили су их, мада то и није неко постигнуће. Веза је живнула кад је Плавшић ушао, Ристић слабо реаговао код добрих шанси. Угрин добар у одбрани, али превише компликује у нападу. Да је био мало концентрисанији разбили смо их. Грујић, Боже мој, није за офанзивног везног. Ристић, Плавшић, Бабунски, па и Катаи су боља опција.

Рендула, Ној и Сикима најпозитивнија прича.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

Igrali smo odlicno do povrede Huga, sa sve Grujicem za koga se videlo je poceo da trenira pre dva dana. Posle se raspala koncepcija presinga posto je Hugo prestao da trci i samo se cekalo kada ce da izadje. Da se nije desila ta povreda resili bi sve dosta ranije, cast Sikimi i njegovoj bombi. I pored toga smo do kraja bili dosta bolji tim na terenu.


Rendula, Srnic i Le Talek najbolji. Steta za Kahrimana.

Link to comment

Trebalo bi da pogledam meč u snimku, zar ne? Vidim da svi ističu da smo kontrolisali igru, što mi je bilo mnogo bitnije nego rezultat?

 

Video sam gol koji je primio Kahriman, dešava se. Rutinski je najbolji golman Srbije u ovoj sezoni. Pri čemu sam ja bio priličan hejter njega dugi niz godina.

Link to comment

Sikimić je pokazao zašto je svojevremeno mlatio milionske ugovore po Rusiji.Kao pravi egzekutor sačekao je loptu, a potom je pustio magiju. Bilo je u toj sekvenci nečeg “vanbastenovskog.” Dobio i nekoliko vazdušnih duela. :lolol:

Edited by Milosh76
Link to comment

Trebalo bi da pogledam meč u snimku, zar ne? Vidim da svi ističu da smo kontrolisali igru, što mi je bilo mnogo bitnije nego rezultat?

Чини ми се да ови не би дали гол до сутра, да није било ове лоше процјене. Ипак, били смо јалови у нападу, превише испуцавања Кахримана. Рендулић, па чак и Луковић, сигурни и дисциплиновани. Најбоља Партизанова шанса из фаула.

 

Video sam gol koji je primio Kahriman, dešava se. Rutinski je najbolji golman Srbije u ovoj sezoni. Pri čemu sam ja bio priličan hejter njega dugi niz godina.

Дида је примио сличан гол, против Лидса, чини ми се. Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

Trebalo bi da pogledam meč u snimku, zar ne? Vidim da svi ističu da smo kontrolisali igru, što mi je bilo mnogo bitnije nego rezultat?

 

Video sam gol koji je primio Kahriman, dešava se. Rutinski je najbolji golman Srbije u ovoj sezoni. Pri čemu sam ja bio priličan hejter njega dugi niz godina.

Nemoj da gledas. Dno dna. Protiv nikad jadnijih komsija cekamo kiks za polusansu. Kad kazu kontrolisali to je objasnjenje za "nista nismo uradilo".

 

Odbrana protiv ozbiljnijih ekipa ce izgledati smesno. Sredina ne postoji. Napad je jedan pojedinac koji protiv dva stopera nece moci nista. Trener je ubio igrace i oni koji znaju nesto su sve gori i gori. Umesto da u prvih pola sata pocistis one nesretnike ti KAO pokrivas prostor. Uzas.

 

Fudbal u srbiji treba ukinuti a pre toga grofa od mojkovca oterati.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...