Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

da, cudim se da taj stojanovic uopste nije dobio priliku ovog proleca, a mislim da je ovde neko pisao (posrbica, moguce) da je on cak talentovaniji od vuleta

Godinama se prica da je vanserijski talenat.

 

Ako Edson propusti i ovaj derbi to bi bio ozbiljan Terzicev fail. Mada ne kapiram da je bilo kome Rendula sigurniji od njega.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Jebem li ga, koliko sam ja pratio, ako je ovo merilo, Lukovic ne bi smeo da bude ni na klupi.

 

Edson mi deluje kao neko ko moze da bude koristan posle letnjih priprema.

 

Lukovic, s druge strane, izgleda kao neko ko je dosao da se kvalitetno zajebava pred kraj karijere.

 

Aj vratite malo na jesen kad sam bio usamljeni glas na ppp da je Lukovic rupetina i da sto pre treba naci zamenu za njega/Sava/Rendulu koju cemo upariti sa Jovanovicem.

S druge strane o Edsonu pisemo svi na osnovu njegovog ucinka u ovih par kola sto nije garant da nece biti zver™ posle leta.

 

Kad je Ibanjez rekao da ce da napusti klub?

 

Nije direktno rekao ali se oko njega uvek provlace price da su inostrani klubovi zaintereozvani za njegove usluge™. Ja bih voleo da ga zadrzimo.

Link to comment

lol pa može i terza da se skine i odigra derbi i da sačuva ilića kapitena :D

a ko ce Rendulu da sacuva? Edited by katamaran
Link to comment

Aj vratite malo na jesen kad sam bio usamljeni glas na ppp da je Lukovic rupetina i da sto pre treba naci zamenu za njega/Sava/Rendulu koju cemo upariti sa Jovanovicem.

S druge strane o Edsonu pisemo svi na osnovu njegovog ucinka u ovih par kola sto nije garant da nece biti zver™ posle leta.

 

 

Nije direktno rekao ali se oko njega uvek provlace price da su inostrani klubovi zaintereozvani za njegove usluge™. Ja bih voleo da ga zadrzimo.

 

Lukovic je bio los, samo smo se nekako svi nadali da je to najvise zbog povreda, i da ce se popraviti na prolece. Mene kod njega najvise nervira taj "sve mi smesno cak i kad zaserem, lako cemo" stav, a da ne pricam o tome da i dalje ima najmanje jednu kardinalnu gresku po utakmici.

 

Za Edsona, jebiga, strepnja mi je dublja od nade, ali...

Link to comment

Lukovic je bio los, samo smo se nekako svi nadali da je to najvise zbog povreda, i da ce se popraviti na prolece. Mene kod njega najvise nervira taj "sve mi smesno cak i kad zaserem, lako cemo" stav, a da ne pricam o tome da i dalje ima najmanje jednu kardinalnu gresku po utakmici.

 

Za Edsona, jebiga, strepnja mi je dublja od nade, ali...

 

Ali i grejanja klupe u Zenitu i kad je bio fit.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...