Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

jes', nabrojano je esencija fudbala

nisam bio u prilici da gledam celu utakmicu u cacku direktno, pa sam resio da citam ovde vase komentare.

tad ste (vi pravoverni koji ste ostali da pisete na temi) dostigli vrhunac

srecom postoji i 1 dobro uredjen teren u drzavi na kom se sudije jos kako tako drze pravila te je zvezda protiv tog istog protivnika  pokazala ko je ko, te to onom sto se pisalo u toku ove utakmice u cacku daje 1 pun smisao

 

Ti si, realno, budala. Zao mi je sto to moram ovako otvoreno da ti kazem ali to je jednostavno tako. Borac je nas na zaista jednom od dva-tri iole normalna terena u drzavi otresao kao slinu u Kupu i niko se nije zalio ni na sta, a to sto si ti umislio neko pravoverje nekome da bi ti, valjda, ispao laik, ateista, agnostik, jeretik ili na sta se vec od tih kuraca palis, to je samo tvoj problem. Ako ne razumes u cemu je problem sa losim terenima, opstruktivnim taktikama i losim sudjenjem trazi da ti se objasni, umesto sto pokusavas da se podsmehnes ljudima koji u tome, s punim pravom i ozbiljnim argumentima, vide jedan od sistemskih problema zbog kojih nam je fudbal u kurcu i nazivas ih RSB stadom.

 

Uci, gledaj fudbal, citaj pametnije od sebe, pa za nekih 17 godina, kad se dovoljno opismenis po ovom pitanju svrati ponovo. Politika da ne gledas utakmice nego zakljucujes nesto o necemu, o cemu po sopstvenom priznanju nemas pojma jer nisi gledao, losa je politika.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Види, за лошу форму Катаија постоји какво такво рјешење. Ротација, измјене... Док ова рупа у средини одбране боде очи.

Петко је офанзивни бек. Он шпарта у нападу, због тога остају рупе. Наши штопери су киксаре, да ствар буде гора. Ипак, повољна околност је што је Богосавац иста прича као Петко. Жуле Стојковић је пробио лијеву бок комшија у првом минуту. Ми смо у дербију све прилике направили по лијевом боку.

 

 

I bosce sve dok je Lukovic u timu. Sa Donaldom i Le Talekom nama vise i ne trebaju ne znam kako brzi stoperi i rado bih jednom probao sa Edsonom i Rendulicem da vidimo kako bi izgledalo sa dva cistaca. Lukovica drze zbog tog zaostalog tripa da je okretniji, brzi, inteligentniji i iskusniji od ove dvojice a realnost je da je on najsporiji, najgluplji i najneodgovorniji stoper u timu. Dovoljno je samo izbrojati koliko puta je koji igrac iz zadnje linije ispalio ofsajd zamku i sve je jasno.

Link to comment

Тупиш са Борцем. То је екипа којој је Сикимић дао гол. У три утакмице, побједа, неријешен и пораз комбинованог тима.

Али важно је да се оплете по јавним функционерима.

sa borcem je dostiglo vrhunac, a onda posle nekoliko dana je usledila utakmica kosarkaske sekcije, gde na istom forumu, a delom isti forumasi, pazi sad prizivaju otkidanje ruke/noge protivnickom igracu i to nikom drugom do najboljem igracu srpske reprezentacije proteklih godina i deklarisanom simpatizeru iste te zvezde

pa toga verovatno nema ni na rsb

Чуо си да је Тумбаковић назвао Недељка Ковињала олошем избјегличким? Да је Мурињо назвао Еву Канеиро погрдним изразом? Откуд тек сад реакција.

prvo jesam. drugo nisam siguran

kakve to ima veze sa ovim o cemu mi pisemo?

Link to comment

danas rendula - lukovic? :isuse:

 

mada, nije da imaju nesto mnogo bolje da ponude i mimo njih dvojice pozadi. mozda ce se danas i provuci nekako, ali sa ovako neozbiljnim stoperskim parom ispada se od kairata. nadam se da ce se na leto uozbiljiti i dovesti dva ozbiljna stopera.

Link to comment

jel postoji smisleno objasnjenje sto su izgurali brazilca?

i ako je vec tako, onda bolje da pocnu uigravati francuza (ili holandjanina) u zadnjoj liniji posto je sve izvesnije da ce jedan od njih letos igrati na toj poziciji

Link to comment

I bosce sve dok je Lukovic u timu. Sa Donaldom i Le Talekom nama vise i ne trebaju ne znam kako brzi stoperi i rado bih jednom probao sa Edsonom i Rendulicem da vidimo kako bi izgledalo sa dva cistaca. Lukovica drze zbog tog zaostalog tripa da je okretniji, brzi, inteligentniji i iskusniji od ove dvojice a realnost je da je on najsporiji, najgluplji i najneodgovorniji stoper u timu. Dovoljno je samo izbrojati koliko puta je koji igrac iz zadnje linije ispalio ofsajd zamku i sve je jasno.

Луковић је имао оно дриблање у петерцу, то је за затвор. Да не буде да браним Бразилца, има и он глупих киксева, али му треба дати бар толик кредита што је ту тек два мјесеца и заиста показује неки напредак у игри...

Ипак, све би ово било ведрије да је Угрин™ у каквој таквој форми. Колико год други надомјештавали изостанак његових потеза све би ишло лакше. Против Радничког је пробио Раставчев блок оном кифлом... када смо се телили да угурам гол, он је пробијао.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

jel postoji smisleno objasnjenje sto su izgurali brazilca?

i ako je vec tako, onda bolje da pocnu uigravati francuza (ili holandjanina) u zadnjoj liniji posto je sve izvesnije da ce jedan od njih letos igrati na toj poziciji

Pa sta ce ti smislenije objasnjenje od tekmi koje je igrao katastrofalno. Oduzmi to sto nisu "uigrani", gledaj samo njega u duelima.

 

Nadajmo se da mozemo dati gol vise od komsija, odbrana je katastrofa. Najvise plasi sto jedini igrac koji valja je ofanzivni bek i koji je vidjen da napusti klub.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Pa sta ce ti smislenije objasnjenje od tekmi koje je igrao katastrofalno. Oduzmi to sto nisu "uigrani", gledaj samo njega u duelima.

 

Nadajmo se da mozemo dati gol vise od komsija, odbrana je katastrofa. Najvise plasi sto jedini igrac koji valja je ofanzivni bek i koji je vidjen da napusti klub.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Jebem li ga, koliko sam ja pratio, ako je ovo merilo, Lukovic ne bi smeo da bude ni na klupi.

 

Edson mi deluje kao neko ko moze da bude koristan posle letnjih priprema.

 

Lukovic, s druge strane, izgleda kao neko ko je dosao da se kvalitetno zajebava pred kraj karijere.

Edited by pantelia
Link to comment

sa borcem je dostiglo vrhunac, a onda posle nekoliko dana je usledila utakmica kosarkaske sekcije, gde na istom forumu, a delom isti forumasi, pazi sad prizivaju otkidanje ruke/noge protivnickom igracu i to nikom drugom do najboljem igracu srpske reprezentacije proteklih godina i deklarisanom simpatizeru iste te zvezde

pa toga verovatno nema ni na rsb

Нисам гледао утакмицу са Борцем. Одгледао сам скраћени снимак... Моје скромно мишљење, Борац је умуљао гол и 50 и кусур минута играо деструктиван фудбал. То нико не воли. Па ми сами кукамо када наша Звезда игра тако.

Ово за Теодосића нисам упратио, али навијачи свашта лапрдају. Чак и господски звездаши са запада... Да ли озбиљно мислиш да је неко овдје хтио да поломи руке Теодосићу?

 

prvo jesam. drugo nisam siguran

kakve to ima veze sa ovim o cemu mi pisemo?

Мешчини да је све почело са згражавањем како је Гроф испљувао новинара... Глупо од њега, али то раде и други тренери, чак и у Европи... Јбг, клуб и ФСС треба да га казне, али није баш да се Дарјан понашао како доликује озбиљном новинару. Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

Najvise plasi sto jedini igrac koji valja je ofanzivni bek i koji je vidjen da napusti klub.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kad je Ibanjez rekao da ce da napusti klub?

Link to comment

Jebem li ga, koliko sam ja pratio, ako je ovo merilo, Lukovic ne bi smeo da bude ni na klupi.

 

Edson mi deluje kao neko ko moze da bude koristan posle letnjih priprema.

 

Lukovic, s druge strane, izgleda kao neko ko je dosao da se kvalitetno zajebava pred kraj karijere.

 

da, jbt, a godinama smo cekali da lukovic rascivija svoj ugovor sa rusima, i da nas pocasti svojim prisustvom, a onda nam priredjuje blamazu za blamazom. nadam se da ce mu se zahvaliti na leto, bilo bi pogubno da u evropu krenemo sa njim

Edited by Nikodije
Link to comment

da, jbt, a godinama smo cekali da lukovic rascivija svoj ugovor sa rusima, i da nas casti svojim prisustvom, a onda nam priredjuje blamazu za blamazom. nadam se da ce mu se zahvaliti na leto, bilo bi pogubno da u evropi krenemo sa njim

 

Lukovic bi ako ima obraza sam okacio kopacke o klin. Naigrao se, zaradio, ne znam koji ce mu ovo blamiranje na kraju karijere. Posle derbija, naravno ako ne izgubimo, do kraja sezone treba da igraju Edson i mali Stojanovic da vidimo koliko moze ta kombinacija, da li Edson moze da spasi ugovor i koliko se na Stojanovica moze vec sada racunati. Kad se to lepo rascivija onda da vidimo sta i koliko moramo da kupujemo na leto u sredini odbrane.

Link to comment

da, cudim se da taj stojanovic uopste nije dobio priliku ovog proleca, a mislim da je ovde neko pisao (posrbica, moguce) da je on cak talentovaniji od vuleta

Edited by Nikodije
Link to comment

da, cudim se da taj stojanovic uopste nije dobio priliku ovog proleca, a mislim da je ovde neko pisao (posrbica, moguce) da je on cak talentovaniji od vuleta

 

Igrao je na jednoj utakmici. Nije izgledao lose ali je bio garbage time pa se nesto pametno i ne moze zakljuciti iz toga. Grof je najavio dosta klinaca kad i matematicki uzmemo titulu, videcemo hoce li se drzati toga.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...