Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Decko je klinicki mentalno oboleo, pun kompleksa, ali ima i dalje informera iz kluba

Iskreno se nadam da je glupost, ali sve je moguce

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Decko je klinicki mentalno oboleo, pun kompleksa, ali ima i dalje informera iz kluba

Iskreno se nadam da je glupost, ali sve je moguce

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

 

Da li si ti normalan, mislim ovako, inače?

Link to comment

Ви думате да су Рендула и Луне озбиљна комбинација или шта већ? Дарјан је заслужни грађанин, национална мањина...

Link to comment

Јеби га, ја долазим овдје да коментаришем догађања у вези са фудбалским клубом који пратим двадест и шест година. Ако могу да опљунем бурек штампу, још боље :fantom:

Link to comment

Nije toliki problem sto Zvezdini stoperi nisu u formi i/ili nemaju neki zavidan kvalitet, koliko to sto nisu uigrani.  Da jesu, to bi bilo dovoljno za Derbi i ostatak sezone ali ne i za nesto vise.

Link to comment

Od tebe svakako normalniji. To nije neki problem

 

Normalno :)

 

A što se toliko primaš na gluposti đilkoša iz mojkovca? jel misliš da je to normalno

Link to comment

Prvo, sve si pogresno skapirao. Drugo, Bozovic nije tema, vec tzv. novinar sa kladionicarskog sajta i trece, ako si ikada procitao vise od 2 njegova teksta i zaljucio da je normalan, svaka ti cast

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Link to comment

Nije kladioničarski ni žut sajt, nego sportski, ali nije bitno.

 

Tzv Darijana ne pratim toliko kao ti, znam samo da ga je zalizani prostački napao na kzš

ajde preporuči jedan tekst gde se baš vidi koliko je klinički mentalno oboleo, da vidim i to čudo

Edited by levi
Link to comment

Nije kladioničarski ni žut sajt, nego sportski, ali nije bitno.

 

Tzv Darijana ne pratim toliko kao ti, znam samo da ga je zalizani prostački napao na kzš

ajde preporuči jedan tekst gde se baš vidi koliko je klinički mentalno oboleo, da vidim i to čudo

 

Pricas o coveku koji je na zezanje da nije radio fizicko u skoli prohisterisao, rasplakao se i razbio sopstveni kompjuter o pod pred 30 ljudi. Rekao bih da liku koji je za to sposoban nisu bas svi srafovi zategnuti valjano. :lolol:

Link to comment

Pričam o bahatom siledžiji koji obavlja javnu funkciju, koji na kritike  odgovara ad hominem vređanjem novinara. Darijanova dijagnoza nije bitna za topic, osim možda vama dvojici

 

Jedva  čekam sledeće Vučićevo zezanje sa novinarima, da se zajedno smejemo kako je duhovit, a novinari pičke :lolol: Ma zezanje :lolol:

Link to comment

Јел' ово солидарисање људи из круга двојке? Чуј тренер фудбалског клуба, јавна функција. На страну што се Божовић понио непримјерено, али фудбалски тренери често ратују са новинарима. Какав је Дарјан новинар, такав је и коментар добио. Према свецу и тропар.

Link to comment

U prethodnom sistemu igralo se 30 utkamica. U ovom novom igra se 37. Neko je lepo primetio da mi igramo isuvise malo utkamica u toku godine. Imamo pauzu od skoro 3 meseca u sred sezone, a takmicenje nam je ionako nezanimljivo jer se sve svodi na borbu 2 tima, koja kad se resi u oktobru dodatno unazadi pracenje istog. 

 

Sa te strane, ja nisam protiv toga da se proba neki nov sistem, ali ovaj definitivno nije dobar. Mozda je Zvezdina dominacija malo otezala situaicju da se objektivno oceni sistem, ali stvarno je ispalo potpuno bez veze, iako uopste ne utice na borbu za titulu, jer je ista odavno resena. 

 

Po meni, glavni problem klubova je kvalitet. On se ogleda kako u kvlaitetu igraca tako i u nedostatku infrastrukture. Liga od 12 klubova je maksimum koji srpski fudbal moze da da. Pa nek se igra trokruzno. Eventualno da bude 10 klubova, pa cetvorokruzno. Ali prvi i glavni preduslov je da klub koji ne ispunjava uslove takmicenja NE MOZE da igra ligu i tacka. Obezbedi uslove, pa onda igraj. 

 

Gledamo utakmice bilo koje lige i onda odgledas Borac - Zvezda i poslednje sto primetis je fudbal. Kad ti posle nacrtanih terena u Evropi nikne ona oranica u Cacku na TVu, sta od fudbala i mozes da vidis? 

 

A sam sistem takmicenja bi tu bio vise kao neki dodatak zanimljivosti takmicenja. 

 

U nasem fudbalu je dakle potreban potpuni rez i postavljanje sistema iz pocetka. Dok Tolo i njegovi pajtosi stvarno ne odu, od toga nema nista. Na zalost, ne verujem ni da ce biti nesto i kad dodju neki drugi, jer tesko da ce doci neko normalan sa jasnom idejom i vizijom. Sve i da Tolo ode, docice neki novi Tolo u pokusaju, kome ce glavni cilj da bude da zadovolji sitne intrese ragiona i lokala, da bi sto duze ostao tu gde jeste, da bi raspolagao prilicno ozbiljnim sredstvima koje FSS ima. To ne znaci da Tolo ne treba da ode, jer samo ako menjamo moze da se desi da dodje neko normalan jednog dana...

 

Al kad pricamo o tome sta bi trebalo, osnova bi bila da se podvuce crta, jasno definisu minimalni uslovi infrasrtukture i organizacije klubova i da tu nema ni trunke popusta. Nemas stadion? Ne, ne mozes da igras na Vracaru, narednih 10 godina dok ti se ne sredi stadion. Moze, al ne u Super ligi. Kad sredis stadion, pa ponovo izboris visi rang, onda izvoli. Svaki kompromis na ovu temu obesmisljava dalu pricu o bilo kakvom sistemu.

 

12 klubova dvokruzno a nakon toga plej of i plej aut sa po 6 klubova. mislim da ovo najvise odgovara zemljama velicine Srbje. i Hr je imala nesto slicno par sezona

 

plej of: sampion i mesta za evropu, dovoljno da se timovi kolju za bodove

 

plejaut: jedan ispada direktno a dva idu u baraz, opet dovoljno da se kolju za bodove

 

imali smo slican sistem jednu sezonu i bilo je poprilicno uzbudljivo. ono, poslednje kolo je odlucivalo o gomili stvari. problem je nastao sto su timovi u prvom delu igrali 3 za 3 pa je kasnije trebalo vracati bodove. ali, u ovom sistemu je svaki bod bitan i nekoliko dogovora je puklo sto je rezultiralo strasnim sukobima i pretnjama unutar mafija.

 

tole je rekao da je taj sistem previse uzbudljiv i da bi bilo bolje da se vratimo na nesto drugo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...