Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Dobro pitanje je da li postoji i jedan pristojni sudija da odsvira derbi kada Mažić ne može.

 

Dobro pitanje na koje postoji jednostavan odgovor - ne postoji.

Link to comment

Gledam sad listu Elitnih sudija (valjda samo oni dolaze u obzir za derbi). Glodjovic, Vujovic, Grujic, Filipovic, pa i Djokic su dovoljno puta oznaceni kao krivci za losa sudjenja od strane vecitih. 

 

Pored Mazica, tu je jos nekoliko sudija sto internacionalaca (Milan Ilic, Srdjan Jovanovic), sto prve kategorije (Bojan Nikolic, Aleksandar Vasic). Narocito su mi intresantna ova dva internacionalca koji su 88 i 86 godiste. Nisam ih do sada primetio. Ilic je iz Cuprije, dok je Jovanovic Beogradski sudija... Obojica su dosta mladi od svih ostalih sudija sa liste, a vec su internacionalci (ne mahaci, vec glavne sudije). Ja da se pitam, dao bih nekome od njih dvojice da sudi, jer je ovo najnebitniji derbi u rezultatskom smislu, pa je dobra prilika da se testiraju... 

 

S druge strane me nista ne bi cudilo da sudi neko od prvonavedenih, cak sam ubedjen da ce tako i biti. Do sada su pored Mazica, sa ove liste derbije sudili Grujic, Glodjovic i Filipovic. 

Link to comment

Koliko se secam grobar cokot je sasvim pristojno sudio derbi(je?) Komsije mu zameraju penal za Rnicevu butkicu a za ono treba 10 ponovljenih snimaka da bi se videlo da nije ruka.

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/vanja-vucicevic-na-probi-u-atletiku/132701

 

 

Sport navodi i da postoji mogućnost da Vučićević, za kog je Brondbi letos navodno nudio 1.000.000 evra, potpiše predugovor sa Atletikom, a da potom stigne u Zvezdu kao pozajmljen igrač. 

 

 

Zajebi bato. Il potpisi za Zvezdu il sedi di si. Samo nam fali da drugima razigravamo igrace.

Link to comment

Markoss na b92. Otkad se pojavila ova prica za Vucicevica cekam da vidim sta ce da napise jer znam da je informisan.

 

Terza je svasta obecao Vucicevicu, decko je u Atletiku na probi sad, ali nece ostati, i vrlo je blizu da potpise za nas, iako ima usmeni dogovor sa Herenvenom mislim. 

 

Strucnom stabu se jako dojmi Maras iz Rada kao stopersko resenje, i vrlo je blizu realizacije citava prica. Terzic juri i jos neke "Litvance" i "Novo Zelandjane" koji se nisu snasli napolju. 

 

edit:

 

 

Dobar ovaj Maras.

 

:cool:

Edited by katamaran
Link to comment

"Kapiten Luković je siguran, a njemu bi društvo mogao da pravi Zoran Rendulić. Posle nekoliko slabih partija Brazilca Edsona sturčni štab crveno-belih je u Čačku pružio šansu bivšem članu Čukaričkog. Rendulić je pružio solidnu partiju i nametnuo se kao potencijalno rešenje.Tim pre što saigrači nemaju mnogo poverenja u Edsona."

 

:Jova:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...