Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Dve suprotne prognoze sutrasnjeg sastava.

 

Novosti: Kahriman - Cvetković, Pavićević, Rendulić, Anđelković - Kovačević, Savićević, Katai - Vered, Orlandić, Parker

 

Mondo: Rajković - Anđelković, Rendulić, Pavićević, Cvetković - Savićević, Stojanović - Parker, Katai, Vered - Orlandić.

 

Ruku na srce, obe kombinacije imaju dosta mana. Na stranu sto meni nikad Savicevic ne bi igrao umesto Ristica, kao ni Orlandic umesto Jovica, ali Grof zna kako se ko ponasa i ko koliko moze da pruzi. Sredina i bekovi su nam opet rak rana, napad je jos i dobar.

Verujem da je Grof objasnio Andjelku i Cvetkovicu sta treba da igraju, da nam opet ne ostaju rupe u odbrani kad se oni zalete u napad.

Bice cupavo sutra.

Vidimo se na Istoku!

kakve kombinacije kad je isti tim s jednom izmjenom :lol:

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

kakve kombinacije kad je isti tim s jednom izmjenom [emoji38]

Dve vrlo bitne izmene. Rajkovic je za klasu bolji golman, a Kovacevic je mnogo defanzivniji od Stojanovica, a Vukan ne moze da odigra ono sto igra Stojanovic, ma koliko ovaj bio mator i spor.

Drasticna je razlika.

Link to comment

Ibanjez jos nije potpisao. Vratio se u Zagreb, kako kaze jutarnji list, pa ceka petak do kada bi trebalo da ipak potpise za Zvezdu. U medjuvremenu je odbio Kotrijk... Realno nam je falila jedna ovakva saga ovog leta :lol:

 

Sto se uktamice tice, ocekujem da pobedimo bez primljenog gola. U stvari nadam se, a pojma nemam sta mogu da ocekujem. Sezona nikada nije pocela ranije, ekipu jos nismo realno ni pokupili pa igramo u veoma upitnom sastavu. Ipak, ti igraci su prosli pripreme kakve takve, pa cemo da vidimo da li je to dovoljno za Kairat. Svakako najveca opasnost nam preti od momka iz Obale Slonovace, koji deluje bas super na onih par pregleda njihovih utakmica koje sam pogledao. 

 

Kako god bilo, ja sam se vec uzeleo utakmica pa mi i odgovara sto sezona pocinje ovako rano :)

Link to comment

Jel moguće da se oteže sa Ibanjezom dok se ne vidi šta će biti večeras. Da ne daju za džabe bankarske garancije samo za našu ligu

Link to comment

Jel moguće da se oteže sa Ibanjezom dok se ne vidi šta će biti večeras. Da ne daju za džabe bankarske garancije samo za našu ligu

 

Ovo sam i ja pomislio. Ako su vec navodno sve dogovorili, sto se ceka petak™.

Link to comment

Jel moguće da se oteže sa Ibanjezom dok se ne vidi šta će biti večeras. Da ne daju za džabe bankarske garancije samo za našu ligu

Naravno da da. Šta očekivati od ljudi kojima su Orlando i Vukan ispred Luke i Ristića. Da ne pričam o zabrani pomenutom dvojcu da igra za reprezentaciju na svetskom prvenstvu.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...