Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Mogao bi polako Orlando umesto Kataija. Ako je smisao njegove tapije na mesto u prvoj postavi prodaja ili inostrani ugovor, onda bi i njemu odgovaralo da ne igra neko vreme.

Link to comment

Preterujes malvo, nije Katai nije uopste toliko los koliko potenciras u svakom postu... Odmori malo, nama je veci problem, sto imamo kilave bekove, nego Katai

Link to comment

26:11 u prekrsajima za domacina.

 

edit: Bravo Ugo :Hail:

 

 

valjaj te se sad jebem li vam mamu seljacku

 

Edited by John Coltrane
Link to comment

Nismo zazsluzili bod jer je Borac pokraden na 1:0. Izmislio im pomocni ofsajd, a izasli bi dvojica na golmana...

 

Realno, ofsajd nije postojao ni na prvo gledanje. Nije bilo potrebno da se gleda ni snimak.

 

Relativno sam zadovoljan igrom u polju. Morao je da osvežni vezni red sa Babunskim.

Link to comment

Preterujes malvo, nije Katai nije uopste toliko los koliko potenciras u svakom postu... Odmori malo, nama je veci problem, sto imamo kilave bekove, nego Katai

 

Katai je kilav koliko i oni, a gresan mnogo vise, jer on ume, a boli ga djoka. Ovi mucenici ne umeju, nisu krivi.

 

Makar ovi seljoberi nisu pobedili, ovo je najgora kukuruz liga utakmica - neosisana trava, dzombast teren, seljak trener i domaci igraci koji prave 50 prekrsaja i posle svakog bi uzviknuli "aparthejd!" da nisu fudbaleri.

 

Sudjenje opet ocajno na sve strane i direktno utice na igru i na rezultat, ne i na pobednika. Ne znam da li je uopste postojao prekrsaj kod faula za prvi gol Borca.

Edited by Malvo
Link to comment

ja igram fudbal u parku i imam bolje uslove za igru nego ovi mucenici iz cacka. neverovatno da se profesionalni fudbal, makar bio srpski, igra na ovakvom terenu. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...