Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Ne znam kako igra Borac u poslednje vreme, ali nam se u sledecem kolu ne pise dobro, ako nesto drasticno ne promene u pristupu igri.

Link to comment

Sudija retard. Gde nalaze ove pacijente.

То је ФСС :lolol:

Углавном, могли су скупо да нас коштају слаба реализација и два ретардирана штопера.

Хуго себичан, има двојицу у шеснаестерцу и он дрибла. Нек је ушао Сикимар.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

Bozovic o Evropi i trenutnoj formi ekipe

 

"Mi želimo, ali će biti veoma teško u kvalifikacijama, moraćemo da imamo ludu sreću, ne treba ljudi da se zanose i misle da je lako napraviti rezultat. Treba vreme, da se čuva ekipa, da igra zajedno dve-tri godine. Protivnici će biti ekipe koje imaju lovu i koje se godinama spremaju za to, ali se nikad ne zna".

Božović je naveo da ne misli da je njegova ekipa ispala iz forme.

"Jedna Barselona sa igračem više ne može lako da pobedi, svi igraju fudbal, treniraju i spremaju se, pogotovo protiv nas jer smo mi motiv svima, što je i ljudski i sportski. Ne čini mi se da je ekipa ispala iz forme, dobili smo šest utakmica u poslednjih sedam kola", dodao je trener crveno-belih.

Link to comment

Nije, a kad ce ne zna se.

 

Navodno kad osvojimo titulu ili kad utvrdi sa kakvim timom ce moci da igra kvalifikacije.

 

Po medijima se provlaci prica da Kataia jure Italijani, a Ristica Francuzi...Vieiru i Ibanjeza jos uvek niko ne pominje.

Realno, nama i dalje fale bar 3 igraca da bi igrali iole ozbiljniji fudbal, desni bek, stoper i napadac, a mozda i krilo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...