Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Ma znam,nek se nosi Grof u tri lepe zajedno sa ovim sto su ga odveli,jos napomena,Vedad ili Gavric,na osnovu cega Vukan,Orlando,a ne Jovic i Ristic,jos svi znamo da je Orlando menadzerski igrac,sramota...

Link to comment

Igra' bi i Jovović, ali mu suspenzija nije istekla.

 

Po onome što se moglo čuti u poslednjih nedelju dve na Marakani, Ristić i Jović se trude manje od Savićevića i Orlandića, koji "baš" grizu.

Link to comment

Mora da ima razlog zato,ma cenim da su Jovica vec prodali,takodje Risticu je menadzer zalizani,koji je rekao da je besan sto ovaj nije otisao na SP...

 

Ako je tako,mi smo ekipa koja ima 1 DMC i 1 napadaca.

Edited by Bogotac
Link to comment

Dve suprotne prognoze sutrasnjeg sastava.

 

Novosti: Kahriman - Cvetković, Pavićević, Rendulić, Anđelković - Kovačević, Savićević, Katai - Vered, Orlandić, Parker

Mondo: Rajković - Anđelković, Rendulić, Pavićević, Cvetković - Savićević, Stojanović - Parker, Katai, Vered - Orlandić.

 

Ruku na srce, obe kombinacije imaju dosta mana. Na stranu sto meni nikad Savicevic ne bi igrao umesto Ristica, kao ni Orlandic umesto Jovica, ali Grof zna kako se ko ponasa i ko koliko moze da pruzi. Sredina i bekovi su nam opet rak rana, napad je jos i dobar.

Verujem da je Grof objasnio Andjelku i Cvetkovicu sta treba da igraju, da nam opet ne ostaju rupe u odbrani kad se oni zalete u napad.

Bice cupavo sutra.

Vidimo se na Istoku!

Edited by Milosh76
Link to comment

Dve suprotne prognoze sutrasnjeg sastava.

 

Novosti: Kahriman - Cvetković, Pavićević, Rendulić, Anđelković - Kovačević, Savićević, Katai - Vered, Orlandić, Parker

 

Mondo: Rajković - Anđelković, Rendulić, Pavićević, Cvetković - Savićević, Stojanović - Parker, Katai, Vered - Orlandić.

 

 

Победнички! :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...