Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Да ли нормалан си ти?  :s_c: За три класе смо бољи. Као ономад око Барија. 

 

Ne baš, ali nema veze...

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

 Gruja je naš Zidan za siromašne.

Какав бре црни Зидан.  :isuse:

 

Ne baš, ali nema veze...

После Радника, не знам шта да кажем више. Овде године сте збиља много слабији него ми. И нама се слично дешавало у протеклих десетак година.

Link to comment

Juce je bio hrkljus, a ne fudbal, posto njihov trener ne zna da igra drugacije. Zato i nismo mogli da napravimo 2-3 pasa i unormalimo igru. Par puta smo uspeli i uvek bili opasni za njihov gol.

 

ova jedna utakmica ne menja nista, i dalje smo dominantni i dalje igramo dobar fudbal. Sklopice to Grof mnogo pre julskih kvalifikacija, ne sumnjam u to uopste.

 

Igramo ocajan fudbal. O dominaciji se treba diskutovati..svako prvo pol sem n pazara nismo imali sansu za 45min. Uopste ne verujem da grof drzi stvari pod kontrolom. Da drzi ne bi imao onakva prva dva stopera u isto vreme u timu.

 

Cinjenica je da je Grujic bio motor ekipe u jesenjem delu, ali je zalosno da ekipa ovako izgleda protiv ovakvih poluekipa.

 

To verovanje grofu me podseca na verovanje lukicu da zna gde idemo.

Link to comment

Ocajan fudbal? Izvini, ali ti bi mogao da pocnes da pratis FKCZ ove sezone malo, da nisi pomesao sa komsijama ili sa drugim timom u JSL?

Link to comment

Igramo ocajan fudbal. O dominaciji se treba diskutovati..svako prvo pol sem n pazara nismo imali sansu za 45min.

Два гола комшијама, двије против Спартака, синоћ једна.

Uopste ne verujem da grof drzi stvari pod kontrolom. Da drzi ne bi imao onakva prva dva stopera u isto vreme u timu.

 

Ко други да нам игра?

 

Cinjenica je da je Grujic bio motor ekipe u jesenjem delu, ali je zalosno da ekipa ovako izgleda protiv ovakvih poluekipa.

 

 

To verovanje grofu me podseca na verovanje lukicu da zna gde idemo.

Шта треба? Да у шест кола освојимо двадесет бодова? На страну што шкрипи, на страну што су неки играчи незаинтересовани, али да нисам гледао све утакмице рекао бих да смо изгубили бар двије послије коментара.

 

ПС, Грујић и Зидан ниђе везе.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

Jbt, ovo kao da sam na nekom frizerskom forumu napisao.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Па кад си фризер.

Link to comment

Два гола комшијама, двије против Спартака, синоћ једна.

 

Ко други да нам игра?

 

Шта треба? Да у шест кола освојимо двадесет бодова? На страну што шкрипи, на страну што су неки играчи незаинтересовани, али да нисам гледао све утакмице рекао бих да смо изгубили бар двије послије коментара.

 

ПС, Грујић и Зидан ниђе везе.

Milos nek prati komsije. Oni su isto nas pa se vidi gde su, a imali suni para i mogucnosti i debile vitezove u nasim redovima.

 

Mi trebamo gledati dalje. Bar ligu evrope. Ako se upravljamo prema rekordima u svake godine nikad slabijoj ligi, onda...

 

Ukratko. Ocajan izbor stopera ulazuje da ne znaju sta rade. Imamo 5 stopera od kojih jedva brazilac moze da igra uz pokretljivog "parnjaka". Idemo dalje, kad imas pokretljivog stopera onda ti i zadnji vezni ne treba a kamoli dva. Ajd nek bude Donald, ali la telek mora napred. Moze biti koristan u zavrsnici a i vrsice pritisak pa ce odbrana biti komotnija. Ovako protiv komsija koji nista ne znaju igramo sa 9 pozadi oni primaju okrecu se i imaju tri opcije za dodavanje. Dalje, katai protiv andjelka i ostalih jsl profila izgleda fantasticno kad je u formi. Kad ga zabole kao sad ni mene ne bi presao a da ne govorim o nekom stranom beku koji ga pritiska sve vreme.

 

Srnic, 1na1 ne bi prosao ni banderu ali moze biti korisniji u ebropi od ovih koji znaju jer moze istrcati iza zadnje linije. Napominjem moze. Babunu i plavsicu mora naci mesto kad sve "podmiri".

 

Ono sto zabrinjava je grofov karakter. Nikad ne odustaje od defanzivne formacije a ima ofanzivan profil igraca. Koci ekipu. Grujic je eksplodirao tek kad ga je pustio iz donaldovog krila. Al ne mnogo dalje. Iza huga je beskoristan.

 

Krivo mi je samo sto ga je Alkosan otresao jer smo mogli igrati sa jadnim komsijama jos neku i da vidimo svi gde smo i kakva mu je ideja u glavi. Mislim da nije prilagodljiv kao i njegov zemljak u KK.

Link to comment

Гроф, као и 90% тренера, нема превише уплива на то ко се доводи. Може да захтијева, али одлука није на њему. Та привилегија је гарантована енглеским тренерима, зато се и зову менаџерима. Ако будемо играли групну фазу у Европи, нормално је да ћемо морати са неком тврђом и рутинерском варијантом. Мислим да је тренутно највећи проблем што је Катаи у лошој форми. Свака част Груји, али јесенас је Катаи рјешавао овакве мечеве, нпр. кифла Радничком. Грофу јуче могу да замјерим што прије није убацио војводу или Ристића, кад је Плавшић био ровит. Наравно и измјену Вијеира-Сикимињо.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

Ne slazem se. Svi na kojima je insistirao igraju (osim rendule).Vereda nije doveo on i covek je ispao iz tima odmah cim je dosao njegova opcija Srnic. Ko moze da mu kaze nesto? Mijailovic :) ?

Terza? Tvorza je zadovoljan dok je tu i dok on moze nesto da kljucne..niko mu nistane sme reci osim Raje. Kad su trazili da igra luka zbog penala on ga zakucao na klupu, ali je raji ucinio za savicevica. Plan za sikimu i orlanda mu sjebo hugo sa dva gola u derbiju...

Link to comment

ali je raji ucinio za savicevica. 

Kad je na pregovore dosao u Adzicevom drustvu mislio sam da cemo najebati sa kombinacijama sa Rajom al ipak mahom igraju najbolji. Sikima je malo enigma al mozda vidi u njemu nesto sto mi ne vidimo. Sigurno ga ne guraju za prodaju.

Link to comment

 Mislim da nije prilagodljiv kao i njegov zemljak u KK.

Онај што је ушао  8 најбољих баскет тимова у Јевропи?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...