Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Kakvo dovikivanje sa zapadom, a tamo samo Vosini navijaci :D

 

 

Opet smo smoreni u prvom poluvremenu... Vosa agresivna, mi nikako da pocnemo da igramo fudbal.

Edited by Milosh76
Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Везни ред и напад играју преко оне ствари. Одбрана сигурна, али ови су јако стерилни. Доста слабо.

Link to comment

Prilično agresivna Vojvodina što nam očigledno nije prijalo. Slična priča kao i protiv Partizana, s tim što Vojvodina nema kapacitet da konkretizuje. Pitanje je koliko Vojvodina ima snage za ovakvu agresiju tokom celog meča. Katai se nije pojavio na meču. Ovo je verovatno meč u kojem najviše nedostaje Grujić.

Link to comment

Prilično agresivna Vojvodina što nam očigledno nije prijalo. Slična priča kao i protiv Partizana, s tim što Vojvodina nema kapacitet da konkretizuje. Pitanje je koliko Vojvodina ima snage za ovakvu agresiju tokom celog meča. Katai se nije pojavio na meču. Ovo je verovatno meč u kojem najviše nedostaje Grujić.

 

Los teren + faul kad god se poveze vise od dva pasa + alibi sudija = tipicna prvenstvena utakmica kad gostujemo. Bitno je da je Grujic dao Plavsicu i onom iz Vojvodine po zuti za ono klinacko nabadanje glavama, a igru da stiti, to ce mozda u nekom drugom zivotu.

Link to comment

Los teren + faul kad god se poveze vise od dva pasa + alibi sudija = tipicna prvenstvena utakmica kad gostujemo. Bitno je da je Grujic dao Plavsicu i onom iz Vojvodine po zuti za ono klinacko nabadanje glavama, a igru da stiti, to ce mozda u nekom drugom zivotu.

 

Nisam hteo o sudijama, jer imam utisak da svaki put kada gledam mečeve kod nas su sudije najslabiji deo igre. Grujić je očajan sudija.

Link to comment

Prilično iritira fauliranje daleko od lopte. Kod nas se to redovno vodi kao običan faul, a to je destrukcija igre koja se posle drugog ponovljenog starta kažnjava kartonom.

Link to comment

Jebali ih topovski udari. Jednom sam video kako razvaljuje plasticnu stolicu kad je pukla.

 

Ko bomba.

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...