Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

na pocetku sezone, kad je dosla vecina stranaca, grujic nije bio ni starter, kamoli prodat liverpulu.

Зар ово све није о Ле Талеку и Доналду? Њих двојица су купљени у јануару.
Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Aman, dočim su prošle godine kupljeni Ugo, Ibanjez, Verad, Matos i još 2 prtljažnika igrača. Ovo što Timi priča je opšte mesto 30 godina. To koliko igrača i za koje pare dolazi u Zvezdu nema uzročno posledičnih veza sa time ko je prodat, ko je sponzor, kog se Jula ispalo iz Evrope i ostalih parametara koji su u to ime sugestivni u nauci i realnom svetu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by kralj
Link to comment

Aman, dočim su prošle godine kupljeni Ugo, Ibanjez, Verad, Matos i još 2 prtljažnika igrača.

Добро, шта са тим?

Овдје је ишла прича о провизији коју је Звезда уплатила на будућа бруто примања Ле Талека и Доналда. ФСС није објавио податке за Виеиру, Ибањеза и друге, кад објави можемо о томе.

Ovo što Timi priča je opšte mesto 30 godina. To koliko igrača i za koje pare dolazi u Zvezdu nema uzročno posledičnih veza sa time ko je prodat, ko je sponzor, kog se jula ispalo iz Evrope i ostalih parametara koji su u to ime sugestivni u nauci i realnom svetu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Тими тврди, ако сам добро разумио, да је у јулу било пара, на основу уговора из јануара. Није баш да разумијем како је дошао ал' добро. Треба на 1001 начин доказати да је Терзић сумњив лик, иако је то очигледно, и правити теорије завјере и гдје их нема.

Link to comment

Добро, шта са тим?

Овдје је ишла прича о провизији коју је Звезда уплатила на будућа бруто примања Ле Талека и Доналда. ФСС није објавио податке за Виеиру, Ибањеза и друге, кад објави можемо о томе.

 

 

Тими тврди, ако сам добро разумио, да је у јулу било пара, на основу уговора из јануара. Није баш да разумијем како је дошао ал' добро. Треба на 1001 начин доказати да је Терзић сумњив лик, иако је то очигледно, и правити теорије завјере и гдје их нема.

da nisi previse ostar? :fantom:

Link to comment

Добро, шта са тим?

Овдје је ишла прича о провизији коју је Звезда уплатила на будућа бруто примања Ле Талека и Доналда. ФСС није објавио податке за Виеиру, Ибањеза и друге, кад објави можемо о томе.

 

 

Тими тврди, ако сам добро разумио, да је у јулу било пара, на основу уговора из јануара. Није баш да разумијем како је дошао ал' добро. Треба на 1001 начин доказати да је Терзић сумњив лик, иако је то очигледно, и правити теорије завјере и гдје их нема.

 

Timi tvrdi da para ima uvek bez obzira na prodaje Grujića, Rajkovića, Jovanovića, bez obzira na to da li je Gasprom duplirao sponzorstvo, bez obzira da li se igra Evropa, da li je dug 10, 20 il 50 miliona, ili da li je sportski direktor Terzić ili Bunjevčević (a ti sad dokazuj da je Zvezdan bolji).

Link to comment

Timi tvrdi da para ima uvek bez obzira na prodaje Grujića, Rajkovića, Jovanovića, bez obzira na to da li je Gasprom duplirao sponzorstvo, bez obzira da li se igra Evropa, da li je dug 10, 20 il 50 miliona, ili da li je sportski direktor Terzić ili Bunjevčević (a ti sad dokazuj da je Zvezdan bolji).

Ма контам ја да он нешто тврди, само ја контам да он нема никаквих аргумената. И ту сва прича престаје. Јебем му миша, па ваљда се можемо сложити да се не слажемо око нечег.

А ово спочитавање да ја или неко други брани Терзића је свирање нечему... Нит га ја браним, нит' то доказује да "пара има" нит' да "банкомат ради". Терзић је Терзић, али то није ултимативни аргумент који доказује сваку критику ФК ЦЗ, неосновану или основану.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

na pocetku sezone, kad je dosla vecina stranaca, grujic nije bio ni starter, kamoli prodat liverpulu.

 

Koja vecina stranaca? Dosli su propali i duboko zakopani Vieira, Ibanjez kojeg je i Dinamo otpilio iz Madjarske i Matos po fazonu "ako prodje" iz Pazara. Donald nije otkupljen pre prodaje Grujica a nakon nje je dosao i Le Talek, dvojica igraca koji su, kao sto je CL primetio, predmet rasprave.

 

A sad mozes da se popishash na svoj high moral ground da ti bude mekse kad budes hteo da prilegnes i dremnes.

Link to comment

Mordovia je ispala oko Donalda skroz korektna. Mi nismo ispoštovali rok za otkup ugovora koji je dogovoren, jer nismo imali novac, ali su nas oni sačekali i po dogovorenoj ceni prodali. Naravno, novac od Grujića je uložen u Donalda. Isto tako je kasnije Zvezda ispoštovala Ruse kada su se dogovarali sa Le Tallecom, pošto su Rusi imali nekih neisplaćenih obaveza prema njemu.

 

Sutra protiv Vojvodine, bez Grujića koji će verovatno biti out još desetak dana.

Link to comment

Ма контам ја да он нешто тврди, само ја контам да он нема никаквих аргумената. И ту сва прича престаје. Јебем му миша, па ваљда се можемо сложити да се не слажемо око нечег.

А ово спочитавање да ја или неко други брани Терзића је свирање нечему... Нит га ја браним, нит' то доказује да "пара има" нит' да "банкомат ради". Терзић је Терзић, али то није ултимативни аргумент који доказује сваку критику ФК ЦЗ, неосновану или основану.

Pa ti se joguniš i usplahiriš što ti se dira Terzić iako ja napišem eksplicitno da to tako traje 30 godina. Ja ga nisam nigde ni pomenuo.

 

I da. Terzić je ultimativni argument.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Pa ti se joguniš i usplahiriš što ti se dira Terzić iako ja napišem eksplicitno da to tako traje 30 godina.

:D Терза светиња.

Извини, али ово је смијешно. Ја сам реплицирао неком другом о томе кад су доведени Ле Талек и Доналд.

Обојица су доведени око 29. јануара. Онда нам долазиш ти са тридесет година... Ај' добро, ако си већ вољан да нам изнесеш анализу Звездиних теансфера од 86, дај више детаља... Немој само: "тако је тридесет година". Молио бих за детаље, јавност је нестрпљива.

 

Ja ga nisam nigde ni pomenuo.

Јок и ниси.

 

I da. Terzić je ultimativni argument.

 

Некад је и Човић, са срамотним поразом од пет пута скупље Дарушафаке. :s_c:

Терзић је лопов, али да није било продаје Грујића, ми не бисмо добили лиценцу. А колики пара страни играчи треба да добију за двије и по године, ако остану до краја уговора.... хипотетика.

Ти имаш свако право да то понављаш како је Терзић криминалан лик, иако то још није јасно, у најгорем случају, предшколској дјеци, али то не мијења чињеницу да Звезда има финансијских проблема.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...