Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Zatvorili su Huga. Volio bih da nastavi seriju.

 

:lolol:

 

Jel vi gledate meč? Ova dva štopera Pazara su najgori štoperski par protiv kojeg smo igrali ovog proleća. Ne mogu da se sastave i jedino je loš teren kriv što ih već nismo napunili. Niti imaju pomoć veznjaka, razvučeni su.

Link to comment

Donald sve bolji i polako je Silva sve sigurniji. Sto kaze Posrbica, jos 3 smo mogli da im uvalimo koji raspad je zadnja linija, ali teren je uzasan

Link to comment

Ovo što igra NP je za zonsku ligu.

Gledao sam na momente kada su gostovali u Nišu. Bili su sasvim korektan rival. Ne znam da li igraju isti igrači. Ovo je baš lagano.

 

Odbrana nam je krš. Ne znam kako će da reše taj problem.

Link to comment

:lolol:

 

Jel vi gledate meč? Ova dva štopera Pazara su najgori štoperski par protiv kojeg smo igrali ovog proleća. Ne mogu da se sastave i jedino je loš teren kriv što ih već nismo napunili. Niti imaju pomoć veznjaka, razvučeni su.

Da, stvarno je pored 2 stopera potrebna i pomoc igraca iz veznog reda da se zatvori Hugo. Koliko treba igraca da ga cuva? 6?

 

Prije gola nije imao nijedan dobar potez. Aj sad nastavi da gledas...

Edited by MiddleClass
Link to comment

Da ne bude da je samo do njihove slabe igre, mi igramo odlično. Puno dobrih kretanja, tačnih pasova. Jedino Luković i Edson Silva koji se još prilagođava, mada i on deluje bolje nego pre mesec dana.

Link to comment

Da, stvarno je pored 2 stopera potrebna i pomoc igraca iz veznog reda da se zatvori Hugo. Koliko treba igraca da ga cuva? 6?

 

Prije gola nije imao nijedan dobar potez . Aj sad nastavi da gledas...

Шта си ти гледо?
Link to comment

Zajeb'o/ispostovao Grof Pazarce i stavio najjaci tim bez Grujica koji moze da izvede. Jednostavno smo prebrzi za njih, ubijaju ih Vieira i Plavsic stalnim izmenama pozicije.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...