Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Ozbiljno si se potrudio da nadjes centarfora koji je bas totalno razlicit od Vieire, jedino bi bolje pogodio da si naveo Zigica ili Krauca.

 

Gerd Miler ili Romario, to su otprilike legendarni igraci sa cijim tipom bi Hugo mogao da se uporedjuje.

Pa brate o Zvezdi pricamo ne o svetskim igracima. Pitanje je bilo kome je slican i koji nas spic je imao dobru i realizaciju i asistencije. Neko je naveo Milka a ja sam naveo Darka.
Link to comment

Darko je bio jedan od najlosijih tehnicara, pa samim tim ne secam se nesto ni njegovih asistencija. Robustan jeste bio i trudio se al sa loptom u nogama bio je katastrofalan.

Link to comment

Ala Ljuba troluje sa Dandarom. 

 

Meni Harperov Romario najadekvatniji.

 

Aguero je Luka Jović. Falkaom bi ga nazvao nek diletant - roletnar, hidrometeorolog ili, da Vaske prosti, magacioner. 

Link to comment

Niko ne pominje Santraca i Ostojica kada poredi Vieiru sa drugim fudbalerima.  Na stranu poredjenja, meni je Vieira jedinstven igrac.  Ima njegova igra slicnosti sa drugim igracima ukljucujuci sve gorepomenute, ali ceo paket je unikatan.

Link to comment

Niko ne pominje Santraca i Ostojica kada poredi Vieiru sa drugim fudbalerima. Na stranu poredjenja, meni je Vieira jedinstven igrac. Ima njegova igra slicnosti sa drugim igracima ukljucujuci sve gorepomenute, ali ceo paket je unikatan.

Можда зато што их већина од нас и не памте. ;)
Link to comment

Можда зато што их већина од нас и не памте. ;)

E sad, pamtite Gerda Milera a ne pamtite Sanija i Stevu.  Ovaj drugi je bio poznat sto je voleo da dribla u kaznenon prostoru na petoparcu toliko da je ponekad zaboravio da treba da da gol.  Ima jedna anekdota iz vremena kada su se utakmice pratile na radiju ("Sportsko popodne").  Tada su se reporteri ukljucivali sa razlicitih stadiona i izvestavali o utakmicama.  Jednom prilikom neki reporter Lazovic je prenosio Zvezdinu utakmicu.  Taman je zaustio da kaze da je Ostojic u odlicnoj sansi da da gol, kada ga je prekinuo izvestac sa druge utakmice da kaze da je tamo pao gol.  Ubrzo su se vratili na Zvezdinu utakmicu: "Kolega Lazovicu, pri poslednjem javljanu rekli ste da je Ostojic imao sansu za pogodak.  Da li je pao gol?"  Na sta je Lazovic odgovorio: "Nije, jos ga daje."

Edited by Dimitrije
Link to comment

Већина људи причају о Куну Агеру... какав црни Герд Милер. :lolol:

Мама ми је причала да ме је тата као бебу држао у рукама док је гледао утакмице, тако да сам почео од Олимијског турнира '84 најкасније, евентуално већ од Прве Савезне лиге крајем априла. Прекасно за Санија и Милера.

 

Од помињаних, сјећам се Ковачевића, Ромариа, Раула... и Агуера. Контам да је већина форумаша мојих година или млађа.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...