Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Ма несрећни рибар из Холандије је трчао као мува без главе, а голове ни приближно није давао као Вијера. Мене Уго помало сећа на Милка какав је само на тренутке овај био.

 

Meni najvise lici na Vokrija unutra, mada je Fadilj imao neuporedivo manji radijus kretanja. Doduse, u njegovo vreme centarforovi su bili izuzeti od obavezne igre.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Не знам, мени баш та црта покретљивости коју Вијера има ми га чини сличним МИлку. А ми смо и Милка терали вазда на крило.

Link to comment

Не знам, мени баш та црта покретљивости коју Вијера има ми га чини сличним МИлку. А ми смо и Милка терали вазда на крило.

 

Milko je bio dosta eksplozivniji i manje je petljao s loptom unutra. Vokri je u Pristini bio pljunuti Vieira, udje s loptom unutra i sakrije je u valjku tako da ne mozes da je pipnes. To je valjda zato sto obojica imaju kratke noge kao hobiti. :lolol:

Link to comment

Ja pokusavam da se setim sa kojim bih ga napadacem uporedio, al retki su napadaci koji ovako u serijama daju golove a bar pola tih golova nameste sami sebi.

Link to comment

Korektno danas. Slažem se sa Harperom, pre svega da mi se smučilo ovo jurenje rekorda, jer imam utisak da igrači igraju pod grčem zbog njega i da trener zbog toga  ne traži dovoljno alternativi u igri. Danas smo makar morali da probamo da igramo bez Grujića i Plavšića.

 

Kako je Katai zaigrao danas zaigrali smo i mi, mada nije odmoglo ni to što smo razvukli igru na širi prostor pred kraj prvog poluvremena. I dalje je Katai hladan, mada mislim da nije trebao da ga menja, taman je ušao u ritam prvi put od početka polusezone. Donald je opet igrao slabo, makar do poluvremena, nakon toga se vratio u jesenjeg sebe. Edson Silva deluje bolje, bez većih grešaka, ali je bilo sitnih. Petković je danas bio grozan, nijedan bitan pas nije dao tačno. Ristić je bio ok, ali krilo nije njegova pozicija. Babunskom će biti potrebno vreme, na svu sreću postoji vreme za prilagođavanje. Drugačiji je stil fudbala.

 

Koliko sam video, Božović je na kzš nakon meča najavio uskoro i debije Ilića i Joveljića.

 

Link to comment

Da li je Zvezda imala ikada ovakvog centarfora koji grize za svaku lopu, koji asistira, koji je najbolji strelac ekipe...?

 

Ili makar 2-3 zajednicke osobine sa Vieirom. Jeste nam fudbal jadan, pa iznad prosecni evropski igrac ovde igra kao Pele i Maradona zajedno,

 

Njegova energija je meni fascinantna i zelja kojom igra fudbal u ovoj jadnoj ligi...

 

 

Od stranih igraca mi pada na pamet Dirk Kajt, a kod nas zaista ne mogu da se setim.

 

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Darko Kovacevic. Jeste bio drugacije gradje ali je znao sa loptom i bio ubica oko gola. Imao je i asistencije i sut. Glavom je bio bolji od Huga sto je i logicno zbog visine.
Link to comment

Darko Kovacevic. Jeste bio drugacije gradje ali je znao sa loptom i bio ubica oko gola. Imao je i asistencije i sut. Glavom je bio bolji od Huga sto je i logicno zbog visine.

 

Ozbiljno si se potrudio da nadjes centarfora koji je bas totalno razlicit od Vieire, jedino bi bolje pogodio da si naveo Zigica ili Krauca.

 

Gerd Miler ili Romario, to su otprilike legendarni igraci sa cijim tipom bi Hugo mogao da se uporedjuje.

Link to comment

Pored pantelara zivog vi ga poredite sa tamo nekim raulom :)

:D

samo ih gledam i cekam hoce li se neko napokon setiti pantelara

jos da mu magacioner nadje zigu i sledeca liga sampiona je nasa :fantom:

Edited by pbg12345
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...