Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Nisam gledao; kako je odigrao Brazilac-centarhalf?

Задовољавајуће. Види се да је почео дизати кондицију. Било је момената кад је могао боље интервенисати... шта знам, мора то боље, али за Спартак ок. Edited by CerdicLeboeff
Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Prvo poluvreme bas uspavanka. Mislim da dugorocno donald ipak ne moze da igra glavnog kreatora jer on to prosto nije. Kad je katai poceo da igra procvetali smo. Rile je meni bio jalov na pocetku ali nakon one sanse koju je stvorio hugu i on je poceo da igra.

 

Penal meni sa istoka delovao cist ko suza. Posle drugog bio i treci al sudiji valjda bilo glupo da svira :)

 

Mene je babunski bas dojmio. Covek jede loptu, ima i brzinu, tehnicki besprekoran, a vidi se da je zeljan fudbala. On ce biti sjajna zamena za gruju na ovoj novoj poziciji.

 

Ulazak sikimica je meni bio intresantan iz drugog razloga. Mi cemo na leto dovesti nekog klasicnog spica pa nije lose videti kako to moze da izgleda u 442. Da sikima nije bas vrhunsko drvo to bi delovalo sjajno. Al zasrao je 4-5 vrh akcija.

 

Na kraju, posle smaranja u prvih 45 ispade skroz fina tekma :)

Edited by adasevic
Link to comment

Nisu mu dali loptu, bukvalno. Imao je par kratkih dodavanja, jedan odlican dribling i asistirao je Vieiri kad su ga faulirali za drugi penal.. nije lose, s obzirom da se tek uklapa u tim.

Link to comment

@vasic

 

ne treba preterivati...  solidno se krece i mislim da ima dobar pas na prvu. al je hteo da pokaze dribling, gde mu je procenat uspesnosti ostao ispod 25.

Edited by Bright Billy
Link to comment

Zvezdin centarfor je protivničku mrežu tresao na osam uzastopnih utakmica! Ako znamo da je to činio dva puta protiv Zmajeva, isto toliko puta u susretu sa Čukaričkim, te da je protiv Radnika postigao het-trik dolazimo do podatka da je Vijeira na poslednjih osam Zvezdinih ligaških utakmica postigao čudesnih 12 golova!

 

:kralj:

Link to comment

Da li je Zvezda imala ikada ovakvog centarfora koji grize za svaku lopu, koji asistira, koji je najbolji strelac ekipe...?

 

Ili makar 2-3 zajednicke osobine sa Vieirom. Jeste nam fudbal jadan, pa iznad prosecni evropski igrac ovde igra kao Pele i Maradona zajedno,

 

Njegova energija je meni fascinantna i zelja kojom igra fudbal u ovoj jadnoj ligi...

 

 

Od stranih igraca mi pada na pamet Dirk Kajt, a kod nas zaista ne mogu da se setim.

 

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Edited by Milosh76
Link to comment

Da li je Zvezda imala ikada ovakvog centarfora koji grize za svaku lopu, koji asistira, koji je najbolji strelac ekipe...?

 

Ili makar 2-3 zajednicke osobine sa Vieirom. Jeste nam fudbal jadan, pa iznad prosecni evropski igrac ovde igra kao Pele i Maradona zajedno,

 

Njegova energija je meni fascinantna i zelja kojom igra fudbal u ovoj jadnoj ligi...

 

 

Od stranih igraca mi pada na pamet Dirk Kajt, a kod nas zaista ne mogu da se setim.

 

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

:isuse:

Link to comment

Nisam ocekivao od tebe takvu reakciju, porucnice... Mislio sam da si konstruktivniji malo...

 

Koliko ja mogu da se setim, takvog igraca Zvezda nije imala, bar ne od Barija... Takva energija i takva realizacija u jednom igracu,ja se iskreno ne secam

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Edited by Milosh76
Link to comment

Da li je Zvezda imala ikada ovakvog centarfora koji grize za svaku lopu, koji asistira, koji je najbolji strelac ekipe...?

 

Ili makar 2-3 zajednicke osobine sa Vieirom. Jeste nam fudbal jadan, pa iznad prosecni evropski igrac ovde igra kao Pele i Maradona zajedno,

 

Njegova energija je meni fascinantna i zelja kojom igra fudbal u ovoj jadnoj ligi...

 

 

Od stranih igraca mi pada na pamet Dirk Kajt, a kod nas zaista ne mogu da se setim.

 

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

 

Mi igrace Hugovog profila obicno guramo ili na krilo ili iza napadaca, nas poslednji veliki napadac tog profila je bio Pedja Mijatovic. Na spiceve guramo ili krupne / skocne igrace (Zigic, Pjanovic) ili eksplozivne igrace koji su jaki na nogama (Drulic, Jovicic). Po meni bi, recimo, Srnic bolje igrao u spicu nego na krilu da se neko u mladjim kategorijama usudio da tako sitnog igraca gurne u spic.

Link to comment

Ма несрећни рибар из Холандије је трчао као мува без главе, а голове ни приближно није давао као Вијера. Мене Уго помало сећа на Милка какав је само на тренутке овај био.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...