Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Nije skroz uz telo, ali ja ga ne bi sudio. Sem one lopte Ristica, koji je najbolji u prvom delu, sve ostalo da kvaltetno prespavas

Edited by madball
Link to comment

Nije uz telo.

Ма видјело се и без поновљеног снимка.

Ипак биће прашине. Морају "Новости" о нечем да пишу.

Link to comment

Kad Katai ovako igra Zvezda je najdosadnija ekipa na svetu, sve sto smo uradili je bilo kad on nije overio loptu. Grof ako hoce ovo da igra sa Donaldom i Le Talekom mora da se vrsi pritisak blize golu protivnika i da se lopta donosi do prednjih igraca, ovako su linije predaleko, Katai i Ristic se previse trose na velikom prostoru i napadamo sa premalo igraca.

 

Penal bezveze, cisto cascavanje.

Edited by harper
Link to comment

Zna se pravilan stav odbrambenog igrača u šesnaest kada blokira šut. Ovo nije bilo to, lopta ga je pogodila u ruku, koja je od tela. Mislim da je jedno 80/20 da se svira.

Dobro je da je krenuo projekat poslednja koka. Valjalo bi da i njega magacioner zavalja što pre. Šteta da u timu bude talentovanih. Nije nam u tradiciji da zadržimo dobre fudbalere.

Link to comment

Ipak je bio penal. Prvo sam mislio da je prirodan polozaj i napucana al se sad videlo da je krenuo rukom ka lopti.

Edited by katamaran
Link to comment

Zna se pravilan stav odbrambenog igrača u šesnaest kada blokira šut. Ovo nije bilo to, lopta ga je pogodila u ruku, koja je od tela. Mislim da je jedno 80/20 da se svira.

Dobro je da je krenuo projekat poslednja koka. Valjalo bi da i njega magacioner zavalja što pre. Šteta da u timu bude talentovanih. Nije nam u tradiciji da zadržimo dobre fudbalere.

 

Covek nije pokazao ama bas nikakvu nameru da igra rukom a na toj blizini nema sansi da sklonis ruku na vreme. Protiv nas pre par godina nije dosudjen ovakav penal Dimitrijevicu iako je stajao bukvalno na gol liniji.

 

edit: Sad na snimku deluje da je ipak cimao ruku.

Edited by harper
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...