Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Ja sam siguran da startuje Cvetkovic. Prosto, Petko je stigao pre par dana, tako da ne verujem da ce poceti sutra. U revansu ga vec ocekujem u startnoj postavi. 

Link to comment

Titula je imperativ; mladji igraci ce da igraju onoliko koliko Bozovic smatra da nije opasno po titulu.  Buduci da Bozovic niti ima plan, niti viziju, niti zelju sta bi sa ovim timom na duze staze, gledacete ove belosvetske i iskusne, a Gruju, Rileta i ostale mozda u "garbage time".  Ja sumnjam da ce Bozovic da osvoji titulu (osim ako Partzanu ne krene u LS/LE), i pre bih rekao da je verovatnije ono sto je pomenuo - posle 3 kola i losih rezultata dize sidro i odlazi.

Link to comment

Pdobro, nije da je Partizan nesto impresivan, premda Aboubakar jeste dobro pojacanje. Mene vise nervira sto su jos jednom prednost dali tituli, umjesto da vjeruju igracima koji su i dokazali da im se moze vjerovati...

Link to comment

Problem je sto Zvezda nema kratkorocni plan osim titule.  Nema cak ni plan kako ce do titule osim uz oslonac na iskusne igrace  kao i na dzevu  ("***** ceka titulu"), dreku, optuzbe, saopstenja i uz pomoc Acka.  Ja mislim da bi 75% Zvezdasa, ukljucujuci tu i klupski vrh, presvisnuli od muke ako bi Partizan prezuzeo primat u broju osvojenih titula, i zato se titula stavlja kao imperativ.

 

Partizan nije mnogo bolji, ali ipak vise lici na fudbalski klub nego na huntu kojom upravlja drzavni vrh.  Ironija je da je Zvezda stekla popularnaost i vise naviaca najvise zbog toga sto je Partizan nekada bio deo vladajuce hunte (ali su za razliku od danasnje Zvezdaske hunte umeli da igraju fudbal.)

Link to comment

da li to znaci da Milinkovic ima planove, kratkorocne, dugorocne, bilo kakve? mislim, kad vec znamo da Grof nema nikakve, iz veoma pouzdanih izvora.

Link to comment

da li to znaci da Milinkovic ima planove, kratkorocne, dugorocne, bilo kakve? mislim, kad vec znamo da Grof nema nikakve, iz veoma pouzdanih izvora.

 

Mislim da je kljucna razlika u tome sto je Milinkovicu Partizan nekakav vrhunac u karijeri, i da nakon svega u najboljem slucaju moze da se nada nekoj Kini ako ga usere. Dok se za Grofa to ne bi moglo reci.

Edited by *edited by mod
Link to comment

Ja ne znam koji su to "iskusniji" igracai u odnosu na recimo Grujica i Ristica, koji bi predstavljali neki temelj za titulu.

Mozda Stojanovic, Cvetkovic, cak i Vukana bih tu ubacio s obzirom na staz u klubu, osim ako ne misli biti mlada nada i dete kluba jos 6,7 godina, u tom slucaju se ispricavam.

Kao da imamo Ronaldinha, Essiena, Di Natalea koji nam donose titulu pa zbog njih trpe klinci, a ne JSL kalibar nize klase.

 

via Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...