Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Звезда игра са Новим Пазаром 22. 3.

Како би се максимално изашло у сусрет клубовима чији су мечеви 26. кола Супер лиге Србије одложени због изузетно неповољних временских услова, као и нашим репрезентативним селекцијама чији чланови су првотимци тих клубова, дошло је до нове промене термина одигравања заосталих мечева и одређивања тачне сатнице.

Заједница фудбалских клубова Супер лиге Србије донела је одлуку о новој промени термина одигравања заосталих мечева 26.кола овог такмичења Нови Пазар – Црвена звезда и Младост – Чукарички. Утакмица Нови Пазар – Црвена звезда биће одиграна у новом термину, у уторак 22. марта, са почетком у 15 часова. Овај сусрет директно ће преносити ТВ Арена спорт. Утакмица Младост – Чукарички биће одиграна у новом термину, у недељу 27. марта, са почетком у 15 часова. Нова промена термина ових утакмица настала је ради усклађивања репрезентативних обавеза појединих играча из поменутих клубова, као и због још увек лоших временских услова који нису дозвољавали клубовима да оспособе терене за играње утакмица.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

 

Ибањзова изјава за Ружнал

Ибањез: Нека се ривали уплаше већ у тунелу! Што је више навијача ми играмо боље.

Луис Ибањез овог пролећа практично вуче Звезду напред сјајним головима из слободних удараца, али и асистенцијама. У ногама као да има „топ“ којим разбија бункере ривала. Прилику да учини нешто слично имаће и ове суботе против Спартака од 18 часова.

„Слободњаци“ су моја специјалност и заиста волим да их изводим. Добро ми иде. Али, генерално не размишљам о томе да ли ћу бити у прилици опет да дам гол. Битно ми је да све задатке које добијем од шефа одрадим како треба, а ако буде прилике да се шутне, бићу спреман - поручује кроз осмех Звездин Аргентинац.Ипак, Ибањезу је једна ствар важнија пред дуел са Спартаком.- Подршка навијача. Што их је више ми играмо боље. Пуно то значи. Атмосфера коју праве наши навијачи је сјајна, а то говорим као неко ко је доживео и атмосферу у Аргентини. Подршка и притисак који праве на ривала је од великог значаја за нас. Зато их позивам да нам максимално помогну, да се ривал још у тунелу, пре изласка на терен уплаши онога што га чека када меч почне - поручује Ибањез.

Звезда је близу достизања још једног рекорда, овог пута клупског, 23 победе у низу. То је додатни мотив.- Неће бити лако. Имамо ривала који овог пролећа игра веома добро. Знају да се бране, али и да стану на лопту. Ипак, наш мотив је велики и запећемо из све снаге да дођемо до рекорда и уђемо у историју клуба.А онда ни титула није далеко...- Полако, идемо корак по корак. У доброј смо ситуацији, али не брзамо. Морамо остати фокусирани и чврсто на земљи - закључио је Звездин бомбардер.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

U subotu u 18h sa Spartakom i u utorak 22.3. sa Novim Pazarom, mislim u 15h. Ako dobijemo te dve oborice Muslinov rekord u broju pobeda. Onda ide pauza, pa 2.4. derbi u Novom Sadu sa Vosom.

Link to comment

NP je odlozena zbog poplava proslog vikenda.

 

Inace postoji dobra sansa da igramo sa Borcem 2 utakmice zaredom. Poslednje kolo regularnog dela u Cacku i prvo kolo plejofa, ako budu drugi  na Miticu.

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...