Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

To što su nam omladinci deklasirani je očekivano. Generacija je slaba, a i ono što je valjalo je ili na pozajmicama ili je povređeno. Joveljić i golman Kovačević, ostali se neće leba najesti od fudbala.

 

Mnogo veći problem je kako su uspeli kadeti da puknu 4-0.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

I definitivno oba Racica potpisase trogodisnje ugovore.

 

maryland_crab_with_soccer_ball_drinking_

Кад су Рачићи постали Крабићи из Мериленда? :s_c:

Link to comment

Jel taj drugi vredi nesto ili je dosao na poziciju Zorana Djorovica?

Mondo (valjda) pise da i bata nije los al je definitivno Uros ovde zanimljiviji. Sa Urosem je potpisan profesionalni ugovor a sa batom mu stipendijski.

 

"Defanzivcu Bogdanu i vezisti Urošu predviđaju lepe karijere, naročito Urošu, koga trenerski eksperti porede sa Markom Grujićem".

 

 

Ja sam iskreno tek jutros prvi put cuo za obojicu.

Кад су Рачићи постали Крабићи из Мериленда? :s_c:

Probao sam da nadjem male rakove kako igraju fudbal pa mi ovo bilo najblize :)

Edited by katamaran
Link to comment

Та висока и крупна дјеца доминирају у игри 11 на 11. Наравно, никад нисам видио Рачића и можда му се лопта лијепи за ноге... Ваљда ће нам донијети много радости у будућности.

Link to comment

Odlozena utakmica sa Novim Pazarom igrace se 23.marta u vreme reprezentativne pauze. Znaci bez Grujica, Kataia najmanje, a mozda i Ibanjeza, Vieire, Petkovica... ako igraju i mlade reprezentacije, gledacemo vedete tipa Gavric, Stojanovic, Cvetkovic, Andjelkovic :D

Link to comment

Igraju i klinci tada.

Ibañez je i sam izjavio da ne očekuje poziv u reprezentaciju, izostavljen je sa tog šireg spiska za EP koji je izbornik već objavio. I hrvatski mediji su reagovali na to, jer su im neki igrači povređeni, a neki istrošeni, dok ovaj ima ponajbolju sezonu u karijeri.

Za Huga mi je nekako nerealno da dobije poziv igrajući srpsku ligu, ali ako se to desi bilo bi sjajno.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Edited by Segundo
Link to comment

Odlozena utakmica sa Novim Pazarom igrace se 23.marta u vreme reprezentativne pauze. Znaci bez Grujica, Kataia najmanje, a mozda i Ibanjeza, Vieire, Petkovica... ako igraju i mlade reprezentacije, gledacemo vedete tipa Gavric, Stojanovic, Cvetkovic, Andjelkovic :D

odlicno. sansa da caki zaigra :D

Link to comment

Катаи, Грујић, Плавшић, Петковић, Бабунски.... много играча. Звезда може да тражи одлагање меча ако су два играча у репрезентацији.

 

Да се мало подсјетимо историје:

Наша прва титула.

Би-би-си о титулама

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...