Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Meni se nije dopao, ali ima on još vremena da se dokaže. Imam utisak da mu koordinacija nije jača strana, a ni da nije dovoljno brz za profi fudbal.

Link to comment

 

 

Mi™ principijalno duvamo u jogurt, poučeni iskustvom iz prethodnih godina koje kaže da bi sve drugo bilo ludost. I vođeni zdravim razumom koji ne dopušta da verujemo magacioneru ni kad plavšaru nosi.

 

Poreklo i poenta vaše™ slepe vere su mi, sa druge strane, malo veća misterija.

 

Ali samo da grofara potpiše taj novi ugovor, da se ova lepa priča još jednom ne završi na leto prvim ispadanjem iz evrope, a za ostalo ćemo lako

 

Не мислим сад директно на тебе, или на било кога другога, али јбг, претјеран скептицизам је претјеран. Лично, баш и не контам зашто проглашавати играче за менаџерску превару послије двије одигране утакмице. Или приче о непотребним квалитетним појачањима. (Тумачење: прво се односи на Едсона, друго на Ле Талека. Екипа је у паду форме, то је ваљда јасно и птицама на грани, али ипак до старта тих фамозних кфалификација има пар мјесеци.

С друге стране не знам који смо сад то ми™, слијепи Творзанои вјерници.

Link to comment

Ma ne znam ni ja koji smo mi i vi, to se samo sprdam sa praksom da zauzmemo rovove pa rabimo bajtove u nedogled, uprkos tome što je očigledno da smo svi naši™.

 

Preterano oštro si čitao postove o edsonu, a posebno le taleku, ali jebeš ga, nebitno. Srećno odbanovanje, a za sve ostalo će se već grofara pobrinuti :fantom:

Link to comment

Ma ne znam ni ja koji smo mi i vi, to se samo sprdam sa praksom da zauzmemo rovove pa rabimo bajtove u nedogled, uprkos tome što je očigledno da smo svi naši™.

Два Србина, три партије, уз дужно поштовање према припадницима осталих етничких група које прате највећи српски клуб. :fantom:

 

Preterano oštro si čitao postove o edsonu, a posebno le taleku, ali jebeš ga, nebitno. Srećno odbanovanje, a za sve ostalo će se već grofara pobrinuti :fantom:

Ма није ми била намјера да одговорим осорљиво. Фудбал је игхра у коју ми навијачи инвестирамо превише живаца, увијек одлети нешто у страну.

Што се тиче неубједљивих игара јесенас, проблем је што нам је везни ред у куршлусу. Да ли од претумбавања играча, да ли од климатских промјена, да ли су се уплашили саопштења проф. др. Владе Вулетића.... тек крш су. Ваљда ће нам добро доћи ова пауза. Фала Алеку што нам је одложио меч.

 

ПС, што се тиче бана, само ми жао што сам остао без парчета учине торте. :(

Link to comment

Dolazi nam Uros Racic iz OFK Beograda.. za njega kazu   "Ima poteze Piksija i konstituciju Marka Grujića"...

 

Omladinskom timu Crvene zvezde već danas će se pridružiti supertalentovani vezista Uroš Račić rođen 1998. godine. Pomenuti Račić je postigao vodeći gol za OFK protiv odgovarajuće selekcije Crvene zvezde i na taj način se oprostio od plavo-belog dresa Romantičara.

 

Posrbice?

Edited by Milosh76
Link to comment

Ne znam Račića, generalno slabo pratim igrače van Zvezde u mlađim kategorijama u poslednje vreme.

 

Kadeti i omladinci su igrali juče i bolje da nisu. Po četiri komada su primili na Karaburmi.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

yt ga reklamira u paru sa bratom

 

Svi klipovi su Uros i Bogdan

 

edit: al su klipovi od pre 4 godine kad su jos bili u pelenama

 

Edited by katamaran
Link to comment

Gledao sam malo juče ofk zvezda 4:1 omladince. Prvi put u poslednjih x godina da pogledam mlađe kategorije zbog opšte gadljivosti prema Tominoj školi. A gledao  sam Milkau j i Boška dok su bili u omladincima. Ono što sam video je blagi užas. pre svega trener koji izgleda kopira grofov 2 zadnja vezna stil, sa jednim špicem koji na žalost nije hugo. Za 90 min smo stvorili jednu šansu ( i to posle njihove greške) i dao je Joveljić gol nekako uguravši a mislim da je bio ofsajd. Nasuprot, primili 4 a mogli još toliko.

 

Od igrača ne videh ništa. U napadu favorizuju nekog Cveleta  koji je klasični Ronaldo stav i pun ko zna čega ali znanja nimalo. Tu je bio neki levonogi brzi (po ovom možda ovaj Račić što ga pominjete) ali osim brzine ništa. Takođe i Joveljić se nešto trudio ali je upitno koliko može u ovim idiotskim defanzivnim formacijama koje će nas upropastiti. Nismo izbacuili napadača godinama. umesto da igraju sa dva špica koje će neko zameniti u drugom i tako bar jednog izbaciti, mi igramo bunkere gde napadač dobije jednu lotpu po poluvremenu.

 

Kod OFke par interesantnih. Pre svega 4 štoper i vezni 6, a solidne su i polutke 8 i 10. Destka ima 1,95 jak i solidan sa znanjem. Kod nas rapad sistema. Treba napomenuti da su u prvom isključeni po jedan sa svake strane zbog udaranja.

 

Struku oterati pre svega.

Link to comment

Koliko kapiram Racic je igrao za OFK na toj utakmici.

 

edit: definitivno

 

Pomenuti Račić je postigao vodeći gol za OFK protiv odgovarajuće selekcije Crvene zvezde i na taj način se oprostio od plavo-belog dresa Romantičara.

 

Skoro smo doveli i Milica iz OFK tako da je izgleda krenulo cerupanje.

Edited by katamaran
Link to comment

10. Destka ima 1,95 jak i solidan sa znanjem. Kod nas rapad sistema. Treba napomenuti da su u prvom isključeni po jedan sa svake strane zbog udaranja.

 

Struku oterati pre svega.

E taj bi trebalo da je Racic, jer ima konstituciju Grujica, a fudbalske kvalitete PIksija :isuse:  sto bi rekao mozzartsport

Link to comment

yt ga reklamira u paru sa bratom

 

Svi klipovi su Uros i Bogdan

 

I naravno Racic bros dolaze u paru

 

 

Markoss tamo rece da valja (x2)

 

Valja, valja, decko je jesenas bio i u protokolu na par utakmica OFK-a za prvi tim, ali nije ulazio, a i reprezentativac je.

 

Zadovoljan sam sto uzimamo igrace od njih, imaju odlicnu skolu, a licno bih vrlo rado voleo da vratimo Duronjica. 

 

Edited by katamaran
Link to comment

Danas sam na mcz video da je Milic izgleda ostao na pozajmici u Bezaniji. Samo sada kao nas igrac a ne OFK-in

 

edit: trebalo bi da je u Zurnalu bio izvestaj sa utakmice al ne uspevam da nadjem

 

edit 2: ipak je igrao Milic

 

C. ZVEZDA: A. Stanković 5, Peković 5, Filipović 5 (Čitaković 6), Petrović 5 (Crnadak 5), Pejović 7, F. Stanković 5, Cvetković 6 (Platiša -), Jovanović 6 (Stojanović 5), Romanić 5, Đurić 5 (Ilić 5), Milić 5 (Joveljić 6).

 

http://sport.rs/29892-ofk-deklasirao-crvenu-zvezdu-foto/

 

Ako nista drugo bar je igrac utakmice ipak bio iz nasih redova :)

 

Mladi i razigrani romantičari plesali su terenom, naročito u drugom poluvremenu, kada su u režiji Uroša Račića bacili Zvezdu na kolena.

 

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...